Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes folyás, mellfeszülés,...

Krémes folyás, mellfeszülés, szédülés, mindjárt megjön érzés a nem várt előtt 6 nappal utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem mensi előtt 2 nappal jött a krémes folyás és a mellfeszülés meg a mindjárt megjön érzés(meg nekem fájt a fejem, nem tudom, hogy a babától e:)). Előtte semmi nem volt. Ne gondolj rá görcsösen. Amúgy szerintem csak a melegtől van a szédülés, de lehet baba. Én a 9. héttől szédültem. Sok Sikert nektek:) Ha nem jön össze, ne keseredj el, csak ÉLVEZD az együttléteket és akkor csináljátok amikor jól esik, ne amikor a ciklus.hu vagy mindenféle kalkulátor javasolja:))

12+4 hkm:)

2011. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez sajna menzi előtt is normális.


Mind két terhességem előtt én spec tök száraz voltam, pedig mielőtt megjön, mindig krémes folyás volt.


Így ez lehet baba is és menzi is.

2011. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, hogy amúgy szoktál-e ilyeneket érezni.

Általában mindenkinél egyéni, hogy mit tapasztal, de az gyakori, hogy akkor van baba a dologban, ha olyasmiket tapasztal, amiket nem szokott...


Hát hajrá!

2011. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elsőnél a szédülés a beágyazódástól kezdve meg volt,nem mertem elindulni sehová,annyira szédültem.A mellem akkor is fájt,de a folyásra nem emlékszem...amúgy nekem sose szokott menszesz előtt semmiféle folyásom lenni.Nem görcsölünk rá,nem sürgős,ráérünk a tesóval:)))
2011. júl. 16. 20:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Mára teljesen elmúlt a krémes folyás,totál száraz vagyok.Viszont rettenetesen fájnak a melleim.Olyan,mintha zsibogna,mintha tűvel szurkálnák.
2011. júl. 17. 16:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Pénteken pozitívat teszteltem!!!!!
2011. júl. 27. 10:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


2. válaszoló

2011. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SZUPEEEER!

3.

2011. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!:)

Első voltam:)

2011. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus kirázott a hideg amikor olvastam h pozi lett a teszted :)))) nekem is csak 1 hetem van a menszeszig,és ua a tünetem mint neked...hát remélem nekem is + lesz a hétvégén :)))))) írj h mi van veled és a picivel :))
2011. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!