Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Reménykedjek...

Mit gondoltok? Reménykedjek vagy ne ringassam magam álmokba?

Figyelt kérdés
6 napja késik, (ez nem jellemző), csináltam tesztet de negatív.. Lehet még korai volt tesztelni, vagy ennek már mutatkoznia kell a teszten?
2009. márc. 31. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem múlt pénteken kellett volna megjönnie, hétfőn reggel lett negatív a tesztem, 25-ös érzékenységű. Milyen tüneteid vannak? Nekem a nemvárt előttől kezdve mensisen fáj a hasam időnként.

Üdv.

2009. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincsenek tüneteim, a mellem is csak akkor érzékeny ha megnyomkodom..., néha görcsölget a hasam és fáj a fejem. amúgy minden a szokásos. Bár gyakrabban kell pisilnem, igaz iszok is rendesen..
2009. márc. 31. 15:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtti napon kellett sokat pisilnem, de elmúlt. A has- és derékfájáson kívül nincs nekem sem tünetem. Nekem nagyon max. 28 naposak a ciklusaim, ma vagyok a 31. napon. Ja, úgy érzem, fel is vagyok puffadva. Az érdekes az, hogy már van egy másfél éves kislányom és ugyanúgy izgulok, mint mikor vele sikerült teherbe esni. :-) Onnan arra emlékszem, hogy akkor kezdett fájni a hasam, amikor meg kellett volna jönnie, és jó sokáig tartott.
2009. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első voltam... :-)
2009. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is 27-28 naposak a ciklusaim most a 34 napon tartok. Hát kíváncsi vagyok..
2009. márc. 31. 15:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Első baba (lenne)?
2009. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen az első, és nagyon boldog lennék.
2009. márc. 31. 16:50
 8/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett, kíváncsi vagyok és drukkolok!! :-)
2009. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, első lenne nekünk is. Megvoltak a tüneteim és a 28 nap helyett 40 napra megjött rendesen. Pedig tényleg azt hittem terhes vagyok. Sajna nem igy lett, de kitartás és remélem neked baba van a dologban :)
2009. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap orvosnál, a kórházba csináltak nekem tesztet, halványan de ott a második csík is. Az orvos azt mondta h még meg sem vizsgál , menjek vissza jövő csütörtökön, mert azoknak a csíkoknak vastagon kell látszaniuk.
2009. ápr. 2. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!