Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Reménykedjek...

Mit gondoltok? Reménykedjek vagy ne ringassam magam álmokba?

Figyelt kérdés
6 napja késik, (ez nem jellemző), csináltam tesztet de negatív.. Lehet még korai volt tesztelni, vagy ennek már mutatkoznia kell a teszten?
2009. márc. 31. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök a jó hírnek!! :-)) Kívánok erős csíkokat neked!

Nekem ma egy hete hogy késik, jövő keddre kaptam időpontot a dokinál. Tegnap délután egy 25-ös teszt megint negatív lett, úgyhogy már csak abban bízom, hogy nincs nagy baj! :-(

Üdv, Bea (első voltam)

2009. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Elvetéltem..
2009. ápr. 6. 09:07
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Mi történt, voltál azóta dokinál? Nekem még mindig sehol semmi, a ma reggeli Lily-m kb fél óra után mutat halvány 2. csíkot, úgyhogy lemondtam a dologról. Ma este doki, felkészültem a legrosszabbra... :-(((
2009. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek ultrahangra , ha nem ürültem ki teljesen csinálnak egy gyógykaparást..
2009. ápr. 8. 22:02
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi van veled? Nekem már 15 napja késik, csak jövő szerdán tudok menni orvoshoz, addig is várom hogy megjön vagy nem. Lehet csinálok még addig egy tesztet, de nem biztos...

Üdv.

2009. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kiderült h nem vetéltem el, méhen kivüli voltam, megműtöttek.
2009. ápr. 19. 14:17
 17/17 anonim válasza:
Szerintem korai volt még
2010. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!