Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostilbegyt tablettával...

A clostilbegyt tablettával kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének. Kinek segítette a teherbeesését?

Figyelt kérdés
A dokim most írta fel nekem ezt a gyógyszert 1*1-et kell majd belőle szednem a harmadik naptól öt napig. Milyen tapasztalataitok vannak(a jó és a rossz is érdekel)?
2011. júl. 13. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen dózisban szedtem 8 hónapon keresztül, szép érett tüszőim lettek tőle, utolsó hónapban sikerült a teherbeesés, de a baba sajnos nem maradt meg, mert elvetéltem. Neked nagyobb sikert kívánok hozzá, sok embernek, köztük egyik ismerősömnek is már az első hónap sikeres volt.
2011. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem 2X1-et kellett szednem 5 napon keresztűl, mensi 2. napjától. 4 hónap után pocakos maradtam. De csak az utolsó honapban figyeltünk 100%-osan (ovuteszt, hőmérőzés, méhnyák figyelés) és össze is jött. Szóval mondhatnám, hogy az első hónap után. :)

Azt tanácsolom, hogy ovutesztelj, vaterán nagyon olcsón tudsz rendelni. És ha már látod a második csíkot is, halványan, akkor szex minden nap. :) Amíg egyforma lesz a két csíkod, és még utána való nap is. Utána lehet pihizni. :) Nekem bevált. :): sok sikert...

2011. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Ovutesztet is használok mindenképp. Már rendeltem is belőle.
2011. júl. 13. 18:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem első hónapban sikerült a babuci, soha nem hőmérőztem, csak ovu tesztet használtam.

14h km

2011. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Gratulálok a bébihez!Remélem nekem is ilyen gyorsan összejön!
2011. júl. 13. 20:03
 6/17 anonim válasza:
100%
A ciklusom 2-8. napjáig szedek 2 tablettát + choragon injekciót kapok. Most a hatodk hónapnál járok. Sajnos semmi. :(((
2011. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak! Miért nem csináltatod meg inkább az átjárhatóságit? Én ezt 2 hónapig engedtem. az én orvosom is 6 hónapig akart kisérletezni. És kiderült, hogy csak lombikkal lehet babám!


A kérdezőnek! Nekem így aztán nem is hatott a closti.

2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
én 2x1et szedtem a 3ik naptól és nekem is első hóban sikerült szerencsére. drukkolok nektek is!
2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én első hónapban 2x felet szedtem, de nem volt peteérés. Második hónapban 2x1-et, de semmi. Harmadik hónap szünet volt, amikor meg is fogantak a babák. Sajnos elvetéltem, de legalább tudom, hogy nem lehetetlen, hogy teherbe essek. Nagyon féltem ettől, mivel már rég próbálkoztunk, és a clostitól sem volt peteérésem eleinte, de végül hatott.

Sok sikert neked! :)

2011. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is ugyanígy szedem, mint ahogyan te, de pluszba még szedek hozzá méhpempőt, mert sajnos a gyógyszer eléggé elvékonyítja a méhnyálkahártyát-és van, hogy ez miatt sem sikerül sokaknál a teherbeesés.

én nagyon bízok a gyógyszerben, remélem sikerül:))

Ez volt az első hónapom, jövőhét végén NEM szeretném, hogy megjöjjön.....


Sok sikert neked is! :)


Te mi miatt szeded a gyógyszert? Neked nézi a dokid a tüszőket?

2011. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!