Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció? Mi kell hozzá?

Inszemináció? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
5.év nem tulzás hogy küzdünk a párommal azért hogy össze jöjjön a baba!minden volt már:vitamin,tea,gyógyszer,hőmérőzés,injekció...szeptembertől indulunk inszemre!miket kell ahhoz be szereznem mármint papírokat?melyik jobb Tapolca vagy Győr?meg ha tudtok légyszives segítsetek abba hogy el mondjátok hogy kb mennyibe is kerül kb csak hogy tudjam mire számítsak előre is köszi!!!
2011. júl. 15. 21:47
1 2
 1/17 sumergo ***** válasza:

Mindenképp Tapolca! Az inszem nem drága, kb. 10 ezerből kijön, 1 doboz Clostylbegyt, egy tüszőrepesztő szuri és 1 doboz Utrogestan hüvelykapszula kell hozzá. Papírokban nem tudok konkrétumot mondani, bejelentkezel, aztán ott mindent megcsinálnak ami kell, persze amik vannak papírjaid, azt mind vidd magaddal. Mi az ott végzett vizsgálatokért és a konzultációért sem fizettünk semmit, de úgy hallottam Győrben ezekért mind fizetni kell.


23+4 hetes tapolcai lombikos

2011. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a választ!ha nem vagyok túl indiszkrét meg kérdezhetem hogy neked hányadikra sikerül!meg sok idő mire el kezdenek kezelni vagy sok időt vesz igénybe mire foglalkoznak az emberrel?meg két be ültetés között mennyi idő tellik el?márha nem sikerül!:-/bocsi a sok kérdésért!amúgy gratulálok a babóhoz:-)
2011. júl. 15. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:

Győr fizetős.Akkor ha beutalóval kórházba csinálod meg a kért vizsgálatok akkor annyival kevesebb mert azt elfogadják.Amúgy mi Tapolcára járunk.Együtt kezdtük egy másik párral Ők Győrbe mi Tapolcán.Ők még azt sem tudják hogy hogy milyük lesz.Én már túl vagyok a második inszemen.Most lesz majd 25-én teszt. :-)

Nagyon rendesek Tapolcán.Mindent ott csináltak kivéve a HSG-t.Remélem segítettem!Sok sikert!

2011. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ drukkolok hogy minden rendben legyen és hogy össze jöjjön a babó!:-)
2011. júl. 16. 08:33
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja azt szeretném még meg tudni ha esetleg nem sikerül az első inszem akkor mennyi időre rá csinálják a következőt?milyen ütemben folynak ezek a dolgok!bocs a sok kérdésért csak szeretnék tudni kb. mindent!hogy ne úgy menjek oda mint egy kis gyagya!:-)
2011. júl. 16. 08:36
 6/17 sumergo ***** válasza:

Hidd el nem néznek gyagyának, ha nem tudsz semmit a kezelések menetéről, én sem tudtam semmit, nem volt ismerősöm akitől kérdezhettem volna. Mindig mindent alaposan elmagyaráznak, bátran lehet kérdezni, nem haragudnak érte.

Ha nem sikerül az inszem, akkor a következő hónapban újra csinálják. Nekem kettő volt, de nem volt közte szünet. Csak sajna méhenkívülim lett, kivették a petevezetékeim, így lettünk lombikosok.

2011. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 sumergo ***** válasza:
Nem kell sok idő. mihelyst minden eredmény a rendelkezésre áll, ami szükséges, a következő hónapban már mehet is az inszem (persze ha nincs semmi kizáró ok). A lombiknál kicsit más, ott kb. 3-4 hónap várólista van, de ez sem olyan vészes. Aztán ha a lombik nem sikerül, ott 3 hónap szünetet kell tartani a következő előtt. Nekünk sokadik lombik sikerült, az okát nem tudjuk miért, mert elvileg semmi akadálya nem volt a terhességnek lombikkal.
2011. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!most már azért világos hogy, mi hogyan merre meddig!:-)
2011. júl. 16. 09:13
 9/17 anonim ***** válasza:
En Pesten voltam. Hogy miket kell beszerezni, azt az elso konzultacion megmondtak. Nekem meglepo dolgokat kertek, pl. helikobacter teszt, liszterzekenysegi teszt. Kellett meg chlamydia szures, aids teszt, hsg (petevezetek atjarhatosag), de esettol fugg, miket kernek. Ha ezek megvannak, kb 1-2 honap, lehet kezdeni az inszemet. Minden masodik ciklusban csinaljak az inszemeket, de nekem az elso sikerult :) Es elotte 3 evig probalkoztunk.
2011. júl. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Kimaradt: az inszem 45000 ft volt, a closti meg a szuri kb 10000 ft.
2011. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!