Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció? Mi kell hozzá?

Inszemináció? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
5.év nem tulzás hogy küzdünk a párommal azért hogy össze jöjjön a baba!minden volt már:vitamin,tea,gyógyszer,hőmérőzés,injekció...szeptembertől indulunk inszemre!miket kell ahhoz be szereznem mármint papírokat?melyik jobb Tapolca vagy Győr?meg ha tudtok légyszives segítsetek abba hogy el mondjátok hogy kb mennyibe is kerül kb csak hogy tudjam mire számítsak előre is köszi!!!
2011. júl. 15. 21:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
gratulálok neked is nekem már volt HSG-m 2009.decemberében!az csak nem évül el Nem?!de azóta se semmi!egyszer teherbe estem spontán tavaly júniusban de sajnos a 7.héten be véreztem és el ment a baba!nem kellett be avatkozni sem meg semmi mert azt mondták hogy magától ki pucolódott!szóval most mindenképp rá szánom magam!vagyis már rá szántam csak akkor szeptemberbe tuti hogy megyek!köszönöm mindenkinek!a válaszokat
2011. júl. 16. 11:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekünk Tapolcán mikor megtudtuk hogy nem sikerült az első inszem,egyszerre megkérdezték hogy mikor szeretnénk a következőt.Én mondtam hogy amikor lehet.Erre már kaptam is a következő adag gyógyszert.A következő ciklusban már indult is a 2. inszemre.........................
2011. júl. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sumergo ***** válasza:
Nem tudom hány évig fogadják el a HSG eredményét, mert hát bármikor kialakulhat összenövés, hisz nem úgy születünk, hanem egyszer csak lesz. De majd megmondja a doki úgyis, de a lényeg, h nem húzzák az időt Tapolcán. Győrben azt hiszem fizetős az inszem, Tapolcán csak a gyógyszerek, és a szuri kerül pénzbe, szerencsére.
2011. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Yada válasza:
Mi most vagyunk túl az első. Pestre járunk. A stimulációs injekciók, a tüszőrepesztő és utána a progeszteronok kb. 70 ezerben álltak meg. Papírok: nyilván a vizsgálatokról ami kell, átjárhatósági, sperma vizsgálati papírok, ha nincs majd lesz. Valamint nekünk házassági anyakönyvi kivonat kellett, vagy közjegyzői papír az élettársi kapcsolatról.
2011. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én még "csak" menyasszony vagyok akkor nekem is kell az önkormányzaton élettársi papírt kérni vagy csináltatni?vagy úgyis ott kell ezt el rendezni?vagy egyáltalán az mindig kell?Tapolcán is?Köszönöm amúgy az eddigi válaszokat!nagyon rendesek vagytok!és mindenkinek drukkolok hogy minél előbb össze jöjjön mindenkinek!:-)
2011. júl. 17. 08:24
 16/17 sumergo ***** válasza:
Mi is csak élettársak vagyunk, Tapolcán szóba sem került, h bármiféle papírra szükség lenne, így mi nem is vittünk semmit. Ha kell, akkor úgyis szólnak. (Ha esetleg azóta változott volna a jogszabály.)
2011. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
jól van akkor majd ott meg mondják!köszi azért
2011. júl. 17. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!