Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » AVIVA TORNA. Mi a véleményetek...

AVIVA TORNA. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Tényleg segít a menstruáció helyreállításában (pl. műtét után)?

Tényleg segít a teherbe esésben?

Várom a TAPASZTALATOKAT!


2011. júl. 19. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hókusz-pókusz. Nem is próbáltam ki.

Ki kell deríteni a rendszertelen menses okát és azt kezelni, akkor torna nélkül is össze fog jönni az a baba, nyugi!

Milyen műtét után.

A műtét megviseli a szervezetetet, de néhány hónap alatt rendeződnie kell a ciklusnak, ha nem, akkor szintén kivzsgálás szükséges.

Nekem PCOS-em van, metformin gyógyszerrel kezeltek és már van egy 9 hónapos kisfiam, pedig előtte még mensesem sem volt spontán már évek óta, peteérésem meg főleg!

2011. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Missed ab-om volt kb 5 hónapja. Azóta 1 héttel a menszesz előtt barna folyásom van. Rendszeres, csak ez van előtte. Arra gondolok, hogy így lehet, hogy össze sem jön ababa, hiába próbálkozunk.
2011. júl. 19. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is abba a cipőbe járok,mint Te. Másfél éve nem jön a baba és kb 3 napot barnázok mensi előtt.Most készülök a dokihoz,az a biztos.

Én is próbáltam mindent már: teák,barátcserje és társai,de csak az időt húztam vele.


Szerintem Te is menj dokihoz,hogy minél hamarabb kiderüljön mi a a baj és jöhessen a baba.

2011. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem ér semmit?

Igen, az orvos szerintem is biztosabb! Ez tény! De a könyv sok olyan esetről írt, hogy valakiknek konkrétan ez segített a teherbe esésben. Viszont tartok is tőle...

2011. júl. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!