Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélyem az iker...

Mennyi az esélyem az iker terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

mivel nem tudok spontán teherbe esni a dokim írt fel 2-szer 1 clostit és a 14. napon ha rendbe van a tüsző akkor choragon injekció.Ezekkel a szerekkel mennyi az esélyem,arra hogy ikreim lesznek?Jól tudom hogy a méhbe kapom a szurit?sikerült már valakinek ettől teherbe esnie?


2011. júl. 28. 19:44
 1/4 sumergo ***** válasza:

Hogy kaphatnád a méhbe? Jézusom, ekkora butaságot még nem hallottam! Ezt a szurit konkrétan nem ismerem, de 2 lehetőség van: 1. bőr alá, (ezt a has bőre alá szokták, de lehetne elvileg máshová is,) 2. izomba,(ezt leggyakrabban a combba szokták adni).

Clostytól már sokaknak sikerült a terhesség, és valóban jóval gyakoribb az ikerterhesség, de az is igaz, h elég gyakori az is, h az egyik embrió elhal. Tehát ha még ketten is indulnak fejlődésnek sem biztos, h ikreid lesznek.

2011. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2x1 clostitol az első honapban babás lettem, de egyke (amit nem bánok:D) biztos h nem a méhbe kapod a szurit...
2011. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki az orvosod?

Hol rendel?

2011. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Choragont a fenékbe adják mint bármilyen más szurit így csak annyira fáj mint a többi.Az ikerterhesség esélye fenn áll de ez attól függ a szervezeted hogyan reagál a clostis stimulálásra mert nem mindenkinek érik egyszerre több tüsző tőle és ha igen akkor sem biztos,hogy mindegyikben elég érettek a peték a megtermékenyítésre!
2011. júl. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!