Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán kellett volna megjönni...

Szerdán kellett volna megjönnie, de csak barnázok, pedig nem szoktam. Csütörtökön csináltam tesztet, de negatív lett (25-ös). Viszont két napja sokszor rám jön a hányinger nagyon erősen. Sokat fáj a hasam, de a melleim nem, és szédülök. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Most mi jósoljunk?

Valaki magyarázza már el, hogy néhány emberke miért ideírja le a tüneteit, meg a kórelőzményeit, ahelyett, hogy orvoshoz menne?!


Azt kérded mi lehet ez? Hát szerintem, innen, látatlanban lekváros bukta.


-.-

2011. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki,Te bukta,mert hátha volt ilyen már valakinek...Ha zavar,ne olvasd el.Biztos vannak rajtad kívül olyanok,akik szívesen segítenek!
2011. aug. 12. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj hétfőig. Ha addig nem erősödik be a vérzésed és csinálj még egy tesztet!
2011. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hányinger az idegességtől is lehet. Hétfőn csinálj még egy tesztet, ha pozitiv, vagy ha már halványan is pozitiv, akkor menj nőgyógyászhoz, ő többet tud segíteni.
2011. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Te kis bukta, akkor én is elkápráztatlak egy ténnyel:

több betegségnek is lehetnek ugyanazok a tünetei.

Hitted volna?

Szóval ha 3-4 nő leír 3-4 féle betegséget, aminek ugyanazok a tünetei, akkor te fogod kiválasztani, hogy melyik a te bajod?

-.-

2011. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne is figyelj arra a "Buktára"

Én is hasonló cipőben járok, és például Az én dokim most két hétig szabin lesz szóval azért addig lehet tájékozódni...

Szerintem még simán lehetsz terhes is sokaknak csak 1 héttel a nem várt menstruáció után mutatják ki a tesztek a terhességet :)

2011. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!