Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja bevettem 1 esemény...

1 hónapja bevettem 1 esemény utáni tablettát, akkor megjött a menzeszem. Most 4 napot késik. Közbe-közbe fáj a derekam, ami a menzeszem előtt jelentkezni szokott. Csináltam 2 tesztet, mind2 negatív lett. Terhes vok v a tabletta tolja el a ciklusomat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanebben a helyzetben vagyok! Teljesen ugyanebben ... Múlt hónapban szükség volt eseményutáni tablettára mert elszakadt az óvszerünk. :( akkor korábban jött meg ebben a hónapban meg késik de még csak 1 napja és én sem értem, hogy most a tabi miatt van vagy esetleg más miatt. de a betegtájékoztatón azt írták, hogy okozhat cikluszavart. Bízom benne, hogy ez áll a hátterében! Nekem is fájdogál a derekam és a petefészkeimnél is! Majd írj, hogy ha Neked végre megjön!

Szorítok!

2009. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! Remélem mindkettőnknek megjön. Elég valószínűtlen, hogy mindegyikünk terhes. Sztem a tabi miatt van. De azért az lenne a legmegnyugtatóbb ha megjönne.
2009. ápr. 23. 19:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked megjött már a menzeszed?Nekem nem:(
2009. ápr. 27. 21:15
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem sem ... már kezdek félni és nekem nagyon kemény a hasam, az alsó része nem de a fölötte lévő rész picit kemény nem tudom hová tenni a dolgokat de egyébként más bajom hála Istennek nincsen.
2009. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csináltál már tesztet? Ha igen mi lett az eredmény? Nagyon kíváncsi lennék h neked mit mutat mivel ugyanabban a helyzetben vagyunk. Én már 4et csináltam és mind negatív lett. Viszont van aki azt mondja h ettől még lehetek terhes mert lehet h csak később mutatja ki, és azt is mondják h már tuti meg fog jönni. Nekem a melleim nagyobbak mint máskor és nagyon kemények, meg fájdogál a derekam. Már nem tudom mit gondoljak...
2009. ápr. 28. 20:59
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
A melleimmel nekem is ugyanez a helyzet ... De én 3 hónappal ezelőtt mégrosszabb helyzetben voltam. 2 hónapig késett és heteken keresztül rettegtem, hogy mivan.3 tesztet csináltam és mind negatív lett és nekem is ugyanezt mondták, hogy attól még lehetek terhes szval menjek el egy dokihoz. El is mentem és azt mondták nem vagyok terhes és, hogy ha a harmadik hónapban sem jön meg akkor gyógyszeres kezeléssel meghozzák. Minden lehetséges terhességi tünetet produkáltam akkor mert bebeszéltem magamnak, hogy ez már biztos a félelmeim által. Aztán 60 valahány napos késéssel végre megjött és teljesen megnyugodtam. Szerintem már akkor is volt valami probléma a hormonháztartásommal és erre az eseményutáni tabletta csak rátett még egy lapáttal. (de kénytelen voltam bevenni) Én nem szeretnék mégegyszer végigrettegni két hónapot így próbálom azzal nyugtatni magam, hogy csak az eseményutáni tabletta tolja el a menstruációmat. Tesztelni nem nagyon merek meg még korai lenne mivel még csak 6 napja késik de 2 hét késés után veszek egy tesztet biztos ami biztos. De szerintem nyugodj meg Te is mert annál később fog megjönni! Nem lesz semmi baj! :) Szorítok Neked és írj majd ha valami változás van!
2009. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és azt mondta h ő még nem hallott olyanról, h csak nagyon sok idő után lesz egy teszt pozitív.Meg meg is vizsgált és azt mondta, h egyáltalán nem érez terhesnek.Viszont várnom kell egy hetet és még egyet tesztelni de a doki szerint nem valószínű h pozitív lesz és akkor gyógyszerrel hozzák meg. A melleim már nagyon fájnak és azért félek mert ez lehet a terhesség jele is... Remélem most már meg fog jönni mert már sok ez a stressz...Majd irj ha neked megjön.
2009. ápr. 30. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most jött meg. Már nagyon fájt a hasam tegnap is és ma is, puffadt is volt nagyon meg olyan levert voltam egész héten ... Már vártam. Próbálj meg megnyugodni, ugyan azok voltak rám jellemzőek mint Rád és a doki is mondta, hogy nem vagy terhes tehát így már 100000%, hogy nem vagy az. Biztosan csak a tabi tolja el a mensidet ... De meg fog jönni hidd el! Szorítok Neked és majd írj! Puszi!

2009. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Ma végre nekem is megjött:DDDDDDDDDD Nagyon boldog vagyok! Puszi!
2009. máj. 2. 19:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülök neki, szorítottam érted! :)

Én is nagyon boldog vagyok! :):):)

2009. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!