Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta és terhesség? A doki...

Ciszta és terhesség? A doki felfedezett cisztát, lehet még baba mellette? Tudtok ilyenről?

Figyelt kérdés

58 napot késett a menzeszem,orvos cisztát állapított meg(fekete foltok vannak a petefészkemen)

Az 58 nap alatt semmilyen folyásom nem volt,pénteken voltam dokinál,szombaton volt barnás folyásom.

Biztos csak beképzelem hogy terhes vagyok,ugye?


2011. szept. 18. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
anyámnak ugyan ezt mondták, amikor elment uh-ra aztán 2 hét múlva már azt mondták, hogy mégse ciszta, terhes, majd megszülettem :)
2011. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:)

Köszi a válaszod,vannak még csodák :)

2011. szept. 18. 12:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Fruzsikámra is azt mondta az orvos,hogy ciszta. Majd 2006-ban megszületett a kis cisztám:)
2011. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzá :)

És mikor vették észre hogy baba,és nem ciszta?

Tesztjeid negatívak voltak?

Ha nálam baba lenne észre kellett volna vegye a doki ,ugye?

2011. szept. 18. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:

Tesztet csináltál?

Mert az már jó kiindulási alap...

Mellesleg egy doki nekem is azt mondta az öt hetes terhességemre, hogy ciszta...

Ennek három éve... makkegészséges kislányom van, és orvost váltottam egy hónappal a "diagnózisa" után, pozitív tesztnél.

2011. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Sajnos a tesztjeim is negatívak :(

Valószínű nincs baba...de azért ott motoszkál a fejemben mi van ha mégis...

Ezért voltam rá kíváncsi,mik a tapasztalatok.

Volt már cisztám 5 éve kb,akkor 2 hetente meg jött a menzeszem.Azért nem is gondoltam most cisztára.

2011. szept. 18. 13:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,a doki a petefészkeden látta a cisztát?
2011. szept. 18. 13:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen. Sok cisztát látott... a méhemet nem nézte... azóta sem értem a dolgot, mint már írtam, öt hetes terhes voltam.

Akkor épp nem tesztelgettem olyan eszelősen, mint előtte, és a havim is össze-vissza volt, aztán azért mentem dokihoz, mert elmaradt... :-)

Kiderült végül - nem aznap ugye - hogy nem véletlenül...

:-)


Most megint gyereket szeretnénk, de nem nagyon akarja már négy hónapja... Most 10 napja késik a havim, de a tesztek negatívak... kicsit én is aggódom, így jöttem ide...

2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát 58 nap után más szívhangja van egy magzatnak! Olyan nincs,hogy azt nem látja!
2011. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

20:58-as

Köszi a válaszod.

Szurkolok hogy baba legyen a dologban :)

2011. szept. 19. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!