Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27mm-es 17. napom a tüszőm....

27mm-es 17. napom a tüszőm. Mikor reped már meg? Meddig nő még? Lehet hogy nem is reped hanem ciszta lesz belőle?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor 2,7cm volt a tuszom a nodokim rogton tuszorepesztot adott. Azt mondtya 3 cm-n felul mar ciszta! Szerintem beszelgess el egy masik orvossal is, talan aki kompetensebb es tesz valamit az ellen, hogy gondod legyen kesobb ebbol.
2011. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem,ha tovább nő,akkor az már ciszta gyanús!
2011. szept. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amugy "egeszseges" vagyok, viszont abban a honapban clostyt szedtem orvosi ajanlat nelkul es majdnem porul jartam. Szerintem ne varj arra, hogy magatol megreped, keves az esely ra ekkora meretnel. A normal meret2 cm es 2,4 cm kozott van.

Elso voltam

2011. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem előző hónapban 19.napon 32 és 18mm-s tüszőim voltak.Nem lett belőle ciszta sem baba.Webdokinál is rákérdeztem,h ez normális méret-e és azt írta,h igen.Most hónapban 16.napon 24 és 26mm-s tüszőim voltak.De csak 19-20.napon repedtek meg.Tegnap egy exrta halvány tesztem már volt.

Hány napos a ciklusod?Naponta 1-2mm-t nő,de sztem ma holnap megreped a tüsződ.

2011. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
változo egyik hónapban 28 másikban 32 napos mikor "milyen kedve" van.
2011. szept. 20. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat velemenyem szerint akkor is tul nagy es kozeledik a ciszta-merethez.

Elso voltam

2011. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!