Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet velem? Most ágyazódik...

Mi lehet velem? Most ágyazódik be, vagy nincs is ovum?

Figyelt kérdés
18-án iszonyatos haspuffadásom volt, mintha egy lufi szét akarna durranni odabenn. De azt az ovus fájdalmat, ami szokott lenni (oldalt petefészek szurka) nem éreztem. Inkább úgy szúrt az oldalam, mint futás után. Elvileg 19-én volt ovunapom. Szóval a 18 stimmelhet. Tegnapelőtt, meg főként tegnap, tehát 25-én éreztem napközben többször is ciciszurkát, főleg ha lehajoltam. Este felé pedig erős mensis fájdalom a hasam aljában. De csak 1x kb. 5 percig. A hőmet csak tegnap kezdtem el mérni, tegnap is és ma is csak 36,5. Azért többnek kell lennie, ha babásodom. Nem?
2011. okt. 26. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a 36,5 tényleg érdekes... Nem tudod mennyi szokott lenni ovu előtt? Mert lehet, hogy csak 36,1 körül és ez a 36,5 már Nálad emelkedett hő.

Nekem ovu előtt szokott 36,6 lenni, utána pedig 37-37,1. De minden ember más.


Tudom, hogy ez nem vigasztal, de egy hét múlva kiderül minden!!!!


Én nagyon szorítok!!!! :)

2011. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Ma szintén szurkál a hasam alja, és megjelent nyúlós átlátszó nyák is. Ez lenne a tojásfehérjés? Akkor meg végképp nem értem. Most van ovum?
2011. okt. 26. 13:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! :)

Nincs otthon véletlenül ovu teszted? Mert az meg tudná mondani!

Hanyadik ciklusnapod a mai?


Nekem ma van a 23. napom. Én csináltam ovu tesztet és a 14. vagy 15. napon volt meg a tüszőrepi. Szóval ma vagyok elvileg 8 vagy 9 nappal utána. Nekem is görcsölget a hasam. :(

2011. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, csak hcg tesztem. Pedig most jól jönne az ovuteszt.
2011. okt. 26. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos marad a várakozás... :(


Nagyon szorítok!!!!!!!!! :)

2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma is 36,5. Reggel vérzett az orrom, nekem nem szokott. Utoljára akkor vérzett, amikor terhes voltam a kislányommal.

Tegnap fájdogált a hasam alja, meg ez a nyák, na mindegy, biztos ami biztos, azért még voltunk együtt, mára megszűnt a nyák, viszont a hőm nem ment feljebb.

2011. okt. 27. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok!!! És akkor az orrvérzésnek is örülök!! :)

Mindenesetre az összebújás jó ötlet volt!!! Mindig jó ötlet... :)

2011. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!