Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy a fogamzásg...

Előfordulhat, hogy a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után több hónapig nem jön meg? Én most a 2. hónapnál tartok :(

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 18:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen lehetséges.Mikor én abbahagytam, volt, hogy 3 hónapig sem jött meg. A doki azt mondta ez normális mindenki szervezete máshogy reagál. Nekem kb 2 év kellett mire rendesen visszaállt. De hogy megnyugodj azért nem ártana orvoshoz is elmenni.
2008. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is három honapig kimaradt. Aztán a 6.már kimaradt, mivel várandós lettem a kisfiammal:)))))
2008. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát, köszi, ez nem túl bíztató. Tényleg el kell mennem orvoshoz. Csak sokszor van olyan érzésem, hogy na most akkor mindjárt megjön, és mégis semmi.

Te mennyi ideig szedted? Én 10 hónapot. Az azért nem olyan sok, nem?

2008. márc. 18. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gyógyszer szedése előtt rendszeres volt?

Nekem előtte sem és utána sem, sőt nekem is volt, hogy akár 4 hónapig nem jött meg. Aztán mivel babát szeretnénk elmentem dokihoz és kiderült, hogy PCOS vagyok. Kaptam gyógyszert, hogy legynen pé-em. Ezzel nem megijeszteni akarlak, de menj el dokihoz, hogy mindenképp megnyugodj!

2008. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem pont 3 hónap maradt ki, biztos megijedt attól, hogy az orvos azt mondta, hogy ha 3 hónapig nem jön meg, akkor vissza kell mennem, és ír gyógyszert...

Mondjuk úgysem szedném be :))) Majd megjön amikor akar, majd helyreáll..

Egyébként én novemberben hagytam abba, és azóta egyszer jött meg....

Én kb 5 évig szedtem.

2008. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek 8hónapig nem jött meg, utána pedig a baba jött :)
2008. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!