Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet, hogy már 6....

Miért lehet, hogy már 6. napja tojásfehérje szerű a nyákom? Többi lent

Figyelt kérdés
Okt. 22. én jött meg utoljára. pontosabban nem megjött hanem hógyógyszert kell szednem és abban ahhoz az adaghoz értem ahol épp vérzésnek kell lennie. Olyan erős pé-s fájdalmat nem érzek csak azt, hogy 1×1 belenyilall a jobb oldali petefészkembe. De csak a jobba meg vagy 2x a hasam alja nyilat. Lehet, hogy a gyógyszertől van még mindig nyúlós nyákom? Vagy már nem is lesz pém?
2011. nov. 8. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el figyelgetni a nyákom. Hát, ahogy jelölgettem a c.hu-n, rájöttem, hogy szinte 10 napot be tudtam jelölni a hónapban, amikor ilyen nyákom volt. Nem egyfolytában, de elő-elő jött.
2011. nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!