Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem az a problémám hogy a...

Nekem az a problémám hogy a barátommal multkor pettingeltünk (ujjazás és "verés" történt) és lehetséges hogy nekem egy kis sperma bement, de én még szűz vagyok, akkor lehetséges, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

ha ennyire tudatlan vagy miért mész bele ilyen dolgokba?

www.szuzesseg.lap.hu ezt olvasgasd inkább

2009. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tette be nem lehetsz terhes, nem tud a sperma "besétálni" csak úgy. Nyugi.
2009. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Te a barátod ... veted ki én meg a pofádat verném be
2009. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Fúúú ez komoly!De igaz!én is beverném!Tudatlan kis ribanc!Ha széttudod tenni a lábad,akkor legalább olvass utána,h mit is csinálsz!!!
2009. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell ám ennyire alázni a fiatalokat, gondolom Ti is voltatok tudatlan tinik. Bár, lehet, hogy benneteket az iskola, na meg a szüleitek maximálisan felvilágosítottak arról, hogy ha nem dugja be a fütyijét, akkor nem lehet gyerek. Én a helyetekben nem ribancoznék le senkit, hanem kicsit belegondolnék a helyébe. Sőt, ha esetleg lányotok van, akkor már most mondjátok meg neki, hogy mi az ábra, csak mert tudjátok, manapság a kislányok elég korán érnek.

Én meg fogom tenni.

Egy kislányos anyuka.

2009. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Miért akarsz nemi életet élni ha semmit nem tudsz róla?????

Nagyon sok oldal van a neten róla szerintem nézz utánna vagy kérj szülőktől tanároktól felvilágosítást!!!!

2009. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Valamilyen fokon igaza van a 15:52 es hozzászólónak nem kell le ribancozni,de minek akar az ilyen nemi életet élni?Nem hiszem el,hogy valaki annyit ne hallott volna a szexről,hogy ha nem rakja be a fiú a fütyijét akkor nem lehet terhes!Ha erre az oldlra feltud jönni igazán utánna tudna olvasni a dolgoknak!
2009. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagytok semmik(tisztelet a kivételnek)!!!!!Mért nem törlik ezeket automatikusan?Hogy lehettek ilyenek?Most mivan akkor ha ilyet kéredezett?Ti már úgy bujtatok ki anyátokból hogy tudtatok mindent vagy mi a f...om?!Lehet pont az a ribanc aki mondja!!!!
2009. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ne aggódj, nem valószínű, hogy terhes lennél. Máskor azonban vigyázzatok jobban, azért az sem főnyeremény dolog, ha bemegy a sperma.


Szerintem próbálj beszélgetni anyukáddal vagy valaki olyan felnőttel akiben megbízol (tanár, családtag). És az első igazi alkalomnál ne felejtsetek el védekezni, házi feladat fiatalembenek előtte az óvszer felhúzásának gyakorlása, hogy ne akkor kelljen neki először.


Kedves felnőtt hozzászólók: a pettingelés elején a fiatalok egyrészt még nem annyira tudnak mindent, másrészt sokkal jobban aggódnak mindenen mint később. Tök felesleges hozzászólnotok ilyenekhez, ha nem segíteni akartok.

2009. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem arról van szó,hogy nem akar segíteni az ember csak mondjuk azt nem tudom megérteni,hogy miért nem olvas utána a dolgoknak mielőtt elkezd nemi életet élni!?Vagy talán megkéne dícsérni,hogy igen ügyes voltál csak így tovább ja és ne olvass utána a dolgoknak!
2009. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!