Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyire volt fájdalmas...

Kinek mennyire volt fájdalmas a röntgenes petevezeték átjárhatósági vizsgálat? Van esetleg valami kockázata? Másnap tudtatok menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Nekem hétfőn lesz, de nagyon félek. Remélem karácsony előtti napon a készülődésre már jó leszek.
2011. dec. 16. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem szept. 7-én volt. engem altattak, semmire sem emlékszem és nem fájt. Nálam csak annyi volt hogy bő 1 hétig véreztem mert menstruációt idézett elő. 3 nap voltam itthon azzal a nappal együtt, amikor csinálták.de minden ember más. a sógornőmet bódították (nálam is ez lett volna, de mégis altattak) és ő azt mondta nagyon fájt neki 1 hétig otthon volt vele. Én átjárható voltam.
2011. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Grófházy ***** válasza:

nekem uh-s volt.

Nem altattak,no fájdalomcsillapító,és nekem fájt:(

valszínű azért,mert az egyik oldalam el van záródva.

Egy darabig semmi,és amikor elérte a folyadék az elzáródott petevezetőmet,akkor pár percig nagyon fájt,feszített amíg a nagyobb nyomás miatt a másik oldalon ki nem ürült.

Ki lehet bírni,csak pár perc.Nem olyan vészes.

pl.a másik csaj aki ott volt,neki pl.nem fájt,pedig ő is el volt záródva.Úgyhogy nemtom mitől függ.

Pedig én nem vagyok egy hisztérika és mégis ...

én csak puffadt voltam,de úgy intéztem,hogy másnap még szabadnapos legyek.És utólag nem is bánom,mert jól esett a pihenés.Nagyon.

Ne félj, ha fájni is fog,nem tart sokáig,és ha a célra gondolsz,sokkal elviselhetőbb :)

2011. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 3 hete volt. Átjárható voltam, kb 30 perc volt, nem emlékszem semmire, mert altattak. Két napig volt pici vérzés, aztán megjött a mensim, ami 3 napig tartott.
2011. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Engem nem altattak, csak kaptam egy érzéstelnítőt a méhnyakamba, hogy fel tudják tenni a felfújható ballont. Hát az pokolian fájt. Utána szédültem és ájuldoztam, nem tudom miért, mert akkor nem fájt, csak nagyon feszült a méhem. A folyadék befecskendezés nem volt fájdalmas, csak abban a pár másodpercben, amikor megnyitották az egyik petevezetőmet. Amikor az érzéstelenítő hatása múlni kezdett, nagyon erős mensis görcseim voltak, kocsival vitt haza a párom, de minden apró kavicstól jajgattam. :-( Aznap még otthon agonizáltam, bevettem egy rakás fájdalomcsillapítót. Másnapra már csak a vérezgetés maradt, ez eltartott napokig.

Remélem, többet nem kell mennem.

2011. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem tudom. lehet hogy elhalasztom. 2 éve csináltak nekem is már, de akkor uh-val, ami csak akkor fájt, és utána még kb. 1-2 órát. És sajnos azóta sem lettem terhes. Ettől most félek nagyon.
2011. dec. 16. 21:46
 6/9 tkata81 ***** válasza:
Nekem röntgenes volt 3 hete-lehet azóta mióta írtad már te is túl vagy rajta-és fájt, de elviselhető volt. nézelődtem előtte a neten, sokan azt írták, hogy nagyon fájt, de nem volt vészes. mondjuk mindkettő átjárható volt, szóval gyorsan ment. én utána 5 napig még folytam, ürült a kontrasztanyag belőlem, meg kb 3-4 napig görcsöltem mintha menstruálnék. ezért másnap nem mentem dolgozni, utána meg hétvége volt, szóval feküdtem 3 napot.
2012. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, azóta tényleg túl vagyok rajta. Igaz decemberben elhalasztottam, de januárban megcsinálták. Az volt a fájdalmas, amikor a méhben felfújták azt a szondát, amibe a katétert tették, de aztán a fájdalom csillapító gyógyszer hatására kicsit jobb lett. Amikor kivették a katétert teljesen jól voltam, de a hasam még 2 napig érzékeny volt, pihentem itthon. Szerencsére teljesen átjárható mindkét petevezeték. Márciusban megyek a negyedik inszemre.
2012. febr. 13. 15:33
 8/9 tkata81 ***** válasza:

Szuper, gratula az átjárható vezetékekhez :)

nekem márciusban lesz az első inszemem, már most stresszelek miatta :(

2012. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tkata81 ***** válasza:
Mi van veled? én azóta túl vagyok a 3. inszemen, annak az eredményét várom, pénteken kiderül...
2012. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!