Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik gyerek. Van olyan,...

Harmadik gyerek. Van olyan, akinek nehezen jött össze?

Figyelt kérdés
Szeretnénk harmadik babát, de 4 hónapja nem jön össze. A 2 gyerek már a próbálkozás első hónapjában megfogant 6, ill. 4 éve. Van valaki, akinek különösebb ok nélkül,vagy bármi okból hasonlóan volt? Mikor sikerült végül és használt-e valamit fogamzás elősegítésére? (33 éves vagyok)
2009. máj. 18. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a harmadik babám egy év után "sikerült".Én 34 éves voltam,de nem tettem semmit,csak próbálkoztunk,és vártunk.Tíz hónapig minden alkalommal izgultam,hogy na majd most,aztán semmi.Úgy döntöttünk,hogy ha nem jön a baba egy év után,akkor megyünk dokihoz,addig meg kicsit lenyugszom.Már nem akartam olyan görcsösen,és lásd,onnantól számított két hónap alatt sikerült.Előző kettő nekem is gyorsan sikerült,csak a harmadikra kellett ennyit várni.A doki azt mondta hogy harminc felett már nem megy olyan nagyon hirtelen a teherbe esés,bár gondolom vannak kivételek.Sajna én nem az voltam.Amúgy egész a próbálkozás kezdetétől szedtem Elevitet.
2009. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, ha még nem jött össze! Ne keseredj el!

Ilyen szempontból, te "el vagy kényeztetve", ha a másik 2 baba hamar összejött. :) De most már láthatod, hogy ez szerencse vagy nem szerencse - hisz mindenki abban, amiben akar... :) - kérdése. Az átlag a 6-12 hónap, mire összejön.

Minden baba után tiszta lappal indul az ember, szóval ami nem árthat, az egy hormonvizsgálat (vérvétellel történik)! Ha az megfelelő, akkor semmi ok az aggodalomra, sőt, akkor azzal ártasz a legtöbbet, ha ezen aggódsz, agyalsz, stresszelsz, - ki milyen szinten van. :) Ugyanis ez utóbbiak blokkolják az agyat, vészhelyzetet sugallnak neki, és a peteérést is kiiktatják a mindennapokból...

Türelem!

2009. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen sokára 4 év múlva jött össze a 3.baba.Ittam fehérfagyöngyteát.Neked ajánlom a Vita Caps Méhpempő kapszulát,hátha gyorsabb,mint a tea.Sok szerencsét!

2009. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze csalódott vagyok, hogy ennyi idő alatt sem sikerült, és remélem, hogy a türelem ezúttal babát terem... :)
2009. máj. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!