Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov. óta próbálkozunk, mérem...

Nov. óta próbálkozunk, mérem a hőmet is, de a baba nem akar jönni, pedig mi már nagyon szeretnénk! Tudtok valami hatásos módszert az eredmény érdekében?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nem reklámozni akarom a terméket, de barátnőméknél bevált...ők 4x voltak beültetésen, de nem jött össze..adtam neki egy aloe forever programot, amit egy szülész-nőgyógyász állított össze...3 hónapos program, most van túl a 13. héten:)))

Ha gondolod, hogy kipróbálnád, megadom a "receptet", csak írj az email címemre:

a4lyn1983@freemail.hu

2008. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit félreérthetően írtam, 13 hetes terhes:)
2008. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

SZIA.VAN SOK MINDEN, HOGY ELŐSEGÍTSE A TERHESSÉGET. PETEÉRÉS ELŐTT IGYÁL CICKAFARK TEÁT, AZ ELŐSEGÍTI A PETEÉRÉST, VAGY MÁLNALEVÉL TEÁT IS, AZ IS AZT CSINÁLJA, PÉ UTÁN PADIG PALÁSTFŰ TEÁT, AZ A BEÁGYAZÓDÁST SEGÍTI ELŐ. ÉN SZEDEK TERHES VITAMINT IS, NEM ÁRT SZTEM. GRAVIDÁT SZEDEK, 2 NAPONTA, VAGY NÉHA MINDEN NAP IS.

MEG VAN EGY INJEKCIÓ, A GYNEVAC INJEKCIÓ, AMI EGY LAKTOBACILUS VAKCINA. AZT ITTENI ORVOSOK TALÁLTÁK FEL ( A KÖRNYÉKÜNKRŐL VALÓK) ÉS EZÉRT EZ IGEN ELTERJEDT, ÉS HATÁSOS IS. NEKEM 5 BARÁTNŐM KAPTA, ÉS MIND AZ 5 TERHES IS LETT TŐLE!!!!!!!!!! 5 AMPULLA VAN BENNE, HETENTE KELL 1-ET KAPNOD, 8500.- KÖRÜL VAN. ÉN IS AZT KAPTAM MOST, ÉS VÁROM AZ EREDMÉNYT.JA, ÉS HÁZIORVOS IS FELÍRJA... EZ NEM KIFEJEZETTEN A TEHERBE ESÉSRE VAN, HANEM HELYRE ÁLLÍTJA BENT A DOLGOKAT. BÁR MINDENKI ARRA HASZNÁLJA. ÍRD BE A KERESŐBE, HOGY GYNEVAC, ÉS OLVASD EL. EZ HASZNOS.

VAGY MÉG SOKAN SZEDNEK CLOSTILBEGYT TABLETTÁT, DE EZ CSAK INDOKOLT ESETBEN ÍRJA A DOKI. ETTŐL AZ IKREK SE KIZÁRT. ÉN IS EZT SZEDEM, MOST VOLT AZ ELŐ CLOSTIS HÓNAPOM. EZ RENGETEG NŐN SEGÍTETT MÁR... :) REMÉLEM RAJTAM IS... BÁR NEKEM NINCS AKKORA SZERENCSÉM... :(

VAGY VEGYÉL LH TESZTET, AMI KIMUTATJA H MIKOR VAN PÉ-D. SZT PATIKÁBA, DROGÉIÁBA VAN, AZ 2000-3000-TŐL INDULNAK.

NA MEG NEM ÁRT HA 2 NAPONTA SZEXELTEK A PÁRODDAL. TEHETSZ PÁRNÁD A FENEKED ALÁ, AZT IS SZOKTÁK MONDANI.

2008. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. márc. 31. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!