Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges (villanófényes)...

Végleges (villanófényes) szőrtelenítés teljes intim területen mennyire hatásos? Hány alkalomra van szükség, hogy tényleg végleges legyen az eredmény? Milyen tapasztalataitok vannak a villanófényes szőrtelenítéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kezdem érteni miért van ennyi melegnek tűnő srác a diszkóban...
2010. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Húúú, ne haragudj, de nem értem a gondolatmenetedet!


Biztos, hogy erre a kérdésre akartál válaszolni? Azt hol olvastad, hogy fiú lennék???

2010. máj. 21. 12:44
 3/4 anonim válasza:
Hát én voltam ilyen kezelésen, de nekem nem igazán jött be. Mondjuk szerintem kicsit az én hibám is volt, mert a csaj azt mondta, hogy 4-6 hetente kell menni kezelésre kb 7x. Nekem pedig sürgős volt, úgyhogy mindig pontosan 1 hónapra rá mentem. Lehet, hogy hatásosabb lett volna, ha kivárom a 6 hetet, sőt akár többet is. Azért így sem volt teljes bukás: én a hónaljamat is kezeltettem, az egész szépen eltűnt (most heti 1x borotválom, de nagyon kevés szőrszál maradt) a fazont pedig gyantázom. Előtte még a gyanta sem szedte ki teljesen ráadásul borzasztóan fájt. Most alig érzem és sokkal szebb gyantázás után (kb a szőrszálak fele tűnt el)
2010. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a szőrnövés a villanófénynél sem mindegy a szőrszál erőssége és sűrűsége.Én tudom ajánlani,de be kell tartani amit a kozmetikus mondd.Tény,hogy a leghatásosabb kezelés.Véglegesről akkor beszélünk,ha a kezeléseken végig mész.
2010. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!