Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a helyes a fogamzásgátló...

Mi a helyes a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után, érdemes megvárni az első "normális" menstruációt, vagy lehet egyből próbálkozni? Azt tudom, hogy a tabletta után nem kell szünetet tartani.
2012. jan. 3. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják az orvosok,ha abbahagyod a tablettát és nem tartassz szünetet sokkal nagyobb a teherbeesés esélye,mint ha vársz! Nekem abbahagyás után meg se jött a menstruációm! Majd amikor ismét szedtem,és abbahagytam a 2ik hónapban sikerült a baba!
2012. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2012. jan. 3. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
én abbahagytam,óvszerrel védekeztünk,egyszer jött meg.aztán abbahagytuk a védekezést,és már nem jött megterhes is lettem
2012. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem nálunk is ilyen gyorsan összejön mint nektek kedves válaszolók. :)
2012. jan. 3. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon drukkolok nektek!
2012. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mi sem vártunk a gyógyszer után /3 hónap/,de míg meg nem jött az első gyógyszer nélküli mensim,addig nem élvezett belém.Október 6-án hagytam abba a gyógyszert,és November 18-án teherbe is estem. :D
2012. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Köszi a válaszokat!! :)
2012. jan. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!