Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így is pozitív az ovulációs...

Így is pozitív az ovulációs teszt? Van egyáltalán peteérésem?

Figyelt kérdés

Lefotóztam, hogyan erősödött a csík napról napra, de egyik csík se olyan nagyon erős, mint a nagykönyvben! Ez jelenthet problémát?

Belinkelem az előző havi görbémet, mert ott erősen látszik, hogy volt peteérésem, ebben a hónapban viszont már nem hőmérőzök, mert kicsit el akartam ezt felejteni, de az ovuteszt csak idegesít.

Az előző hónapban viszont ahogy látszik is a 14. napon volt peteérés most viszont eddig úgy tűnik, hogy a 12.-n volt. Szeptemberben hagytam abba a gyógyszert, és azóta minden ciklusomban hamarabb és hamarabb van peteérésem! Az elsőnél a 17. napon volt.

Segítsetek ez már pozitív vagy nem? Sose volt ettől erősebb!


ovuteszt:


[link]



előző görbe.:


[link]


2012. jan. 10. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! En is vagyok ezzel. Csinältam ovu tesztet honapokon keresztül, de egyik sem volt soha egyertelmüen pozitiv. Engem is erdekelnenek a välaszok! Amugy rendesen menstruälsz? (nekem ezzel is vannak gondjaim) Most elkezdtem barätcserje kapszulät szedni, talän az segit, ha nem akkor maradnak a hormongyogyszerek!
2012. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát most a vége az hogy csak csináltam most is egyet és ez még erősebb lett! Remélem, hogy peteérést jelez!

Szeptemberben hagytam abba a gyógyszert, és eddig elég rendszertelen volt a ciklusom, mostanra állt be olyan 25 napra, de volt 20 és 28 napos is.

Ezért kezdtem el ovutesztezni, hogy egy kicsit megismerjem a testem.

Remélem a barátcserje segít! Nem lenne rossz ha nem kéne hormonkészítményekhez nyúlnod! Nagyon sok sikert kívánok! Remélem minél hamarabb sikerül!


puszi

2012. jan. 10. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amit most csináltál nem azért erősebb, mert még friss? Én is így jártam. Ugyanilyen ovutesztjeim voltak. Még azóta se jött meg (67nap) a terhestesztem pedig 10napja negatív lett :( Kb. egy óra múlva megyek a dokimhoz....sztem nincs peteérésem :(
2012. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy még mindig nem jött meg, remélem tud segíteni a dokid!

Már itt van előttem egy ideje és legalább egy órás és igaz halványodott, de még mindig erősebb mint a többi! Ha ez a hónap se jön össze akkor elmegyek következő ciklusban UH-ra!

2012. jan. 10. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ovutesztjeid alapján nem volt peteérésed. Ha Lh csúcs van, akkor a 2. csík, majd' leugrik a tesztről. Nekem is ilyenek voltak az ovutesztjeim, 10. naptól teszteltem, nem erősödött. Ma a 23. napon sokkal erősebb a 2. csík, mint a kontroll csík.

Remélem azóta megoldódott a probléma! Sok sikert a babához!

2012. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem sajnos még nem oldódott meg a problémám..:( Igaz azóta nem ovu-tesztelek, de új problémák adódtak..

Legfőképp, az hogy nincs tb-m és nem tudok elmenni az orvoshoz..., remélem ez a hónapban megoldódik, és utána mehetek.

A másik meg az, hogy folyamatosan pecsételek mensi előtt kb. 2-5 napig, utána meg 1 napig.

Ugy néz ki, hogy valamilyen hormonproblémám lehet, ezért kértem egy időpontot az endokrinológiára, megelőztem magamat, és így is csak júliusra kaptam időpontot...

Majd akkor kiderül, hogy mi lehet a gond..

Köszönöm, hogy írtál!

2012. ápr. 14. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!