Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Gynex-ről?

Figyelt kérdés
Főleg azok válaszait várom, akiknek segített a teherbeesésben. De írhat bárki, szívesen elolvasok minden véleményt :)!
2012. jan. 13. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most szedem... igazából csak barátnőm javasolta, felelőtlenül nem is olvastam igazán utána, csak mondtam, hog yok.. a vitamin mellett elfér ez is. Annyit azért elolvastam, hogy homeopátiás cucc és mivel eddig még

A problémám per pillanat az, hogy két dolgot kezdtem egyszerre: 1) szedni a gynexet 2) csekkolni az ovulációmat teszttel. Ez utóbbinak már kb 3 napja pozitívnak kellett volna lennie, de még nem az. Ez persze nem jelent semmit, meg nem is tudom, hogy eddig ténylegesen mikor is volt ovulációm, mert nem is 28 napra jött meg a menzim, de mivel a cseppeket is szedem a kisördög elkezdett motoszkálni bennem és elkezdtem utánaolvasni.

Hát vannak negatív tapasztalatok felborult ciklusról, barnázásról stb, stb...

Amivel nyugatom magam, hogy ettől függetlenül több a pozitív tapasztalat szóval reménykedem...

Ja, még azt is írják, hogy nem szabad 1 kúra után messzemenő következtetst levonni.. szóval most reménykedem, hogy nem csináltam hülyeséget azzal, hogy elkezdtem szedni.

2012. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát én is olvastam negatív véleményeket is, ezért is gondoltam, hogy felteszem itt ezt a kérdést hátha... Igazából időközbe rájöttem, hogy felesleges minden kegyszer-vegyszer, majd jön a baba ha akar :)!Remélem nálad azért nem csinál galibát. Sok sikert!
2012. febr. 9. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Végülis lett ovu 3 nap késéssel, ami totál belefér, meg végig is csináltam az első kúrát (nem mertem abba hagyni), de a másodikban nem kezdek most bele. Nálunk most folynk mindenféle vizsgálatok, inkább ne befolyásolja az eredményt. Majd egyszer, ha túljutottunk ezeken és még mindig nincs semmi, akkor majd újra kezdem. Bár mivel homeopátiás nem igazán hiszem, hogy nekem használna bármit is. Eddig még egy homeopátiás szer sem vált be.
2012. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!