Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshettem? Férjemme...

Így teherbe eshettem? Férjemmel szeretkeztünk kb 1-1.5 percig csináltuk gumi nélkül utána gumit húzott és így folytattuk. Most késik a menzeszem 2 napja hányingerem van naponta többször és érzékeny a mellbimbóm. Ennyitől terhes lehettem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 15:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ezt egy jelnek venném. Ez a baba nagyon akar hozzátok jönne, mert gondold csak el, hogy egy tervezett babaánál is ha pont jókor ovulációkor vannak együtt és minden jó akkor is csak 20% az esély. Nálatok meg így nagyon nagyon pici volt az esély . Mégis jött, mert célja van nálatok!!!!!!!!!!!! Nem vagyok vallásos, de ahová Isten báránykát ad, oda legelőt is ad, ezt hiszem nagyon!!!!!! Gratulálok, ha már így alakult hozzátok ki belőle a legjobbat, boldog babavárást, hidd el most nehéz, de az élet elrendezi majd a dolgokat szépen!!!
2012. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Nagyon jönni akar ez a pici gyerkőc - de sokan irigyelnek benneteket amiért ilyen könnyedén teherbe estél! megkérdezhetem hogyan tervezitek, megtartjátok?
2012. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lesz a szívem azt diktálja igen maradjon, de az eszem mást mond A FÉRJEM AZ ÉN VÁLLAMRA HELYEZTE A DÖNTÉS SÚLYÁT Anyagilag nem állunk a legjobban és azt sem akarom hogy a meglévő gyerek nélkülözzön a másik miatt, fogalmam sincs hogy hogyan döntsek
2012. jan. 24. 11:28
 14/30 A kérdező kommentje:
Az az igazság nagyon szeretném megtartani de a jövőjükre is gondolni kell nemcsak világra-hozni hanem felnevelni is felkel
2012. jan. 24. 11:30
 15/30 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a 10:20-as válaszoló hozzászólása és valóban lehet benne igazság. Biztosan sokan irigykedhetnek rátok. A gyerkőcötök hogy áll a kistesó kérdéshez? Korábban esetleg volt már róla szó?
2012. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Szeretne tesót, de az még kevés ahhoz hogy felneveljük.

Itt igazából nem az a kérdés szeretnénk-e mert a válasz mindenki részéről igen hanem az hogy bírjuk -e anyagilag a férjemnek van munkahelye nekem jelenleg nincs.Munkahely lehetőség szinte nulla, van saját házunk autónk de a saját ház egy régi építésű ingatlan amire folyamatosan költeni kell amióta megvettük szépen csinosítgatjuk, de rengeteg javítanivaló van rajta. Az iskola sem olcsó és egy fizetésből az önfenntartás sem hát még előre is jutni egy baba pedig nem olcsó és azt sem szeretném hogy nélkülözni kellene valamelyiküknek mert a szeretettel nem laknak jól.

2012. jan. 24. 12:09
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom beleszólni, a Ti döntésetek lesz (10:20-as vagyok amúgy) de amit leírtál ennél 100szor rosszabb helyzetekbe születnek gyerekek és megoldódik. Mindkét gyermekemnél úgy volt, hogy megfogantak és utána 1-1 hónap múlva a férjem elvesztette az állását és fél évig nem talált újat. Itt voltunk pénz nélkül, autó és 100ezer ft-os lakáshitellel. Mégsem fordult meg soha a fejünkben, hogy maradjanak-e, akarjuk-e??? :-oooo Mondjuk mi még szeretnénk bővülni, egy harmadik babával. Azt gondolom manapság nagyon könnyen rámondják az emberek, hogy á, nem kell menjen, adjunk meg ennek az egynek mindent... Az vajon nem valami ha TESTVÉRT adunk neki, akik utána egész életükben számíthatnak egymásra, ha pl. mi már nem leszünk. Csak hogy ezt említsem.
2012. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Lenne egy kérdésem: a hányinger mikor kezdődött? (az együttléttől szamítva)
2012. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem szeretnélek befolyásolni de ha két rossz közül kell döntened, szerintem választ a kisebbik rosszt. Ez alatt azt értem hogy tartsd meg, szüld meg, majd add oda olyan párnak aki nagyon örülne neki. A testvérem védőnő és nem egy ilyen esetet elmesélt hogy házaspárok mi mindent megtettek hogy legyen babájuk és végül egy hasonló helyzetben lévő kismama segített rajtuk. Viszont én abban reménykedem hogy ha meglátod a kisbabádat abban a pillanatban meggondolod magad és hazaviszed magaddal, hiszen ezt is megteheted ha éppen így döntesz hogy mégsem adod örökbe.
2012. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én is egy vagyok azok közül, akik próbálkoznak jó ideje, de sajnos eredménytelenül. Ha kétszer voltál már terhes, de csak egy gyermeked van, akkor gondolom korábban is volt már abortuszod. Örülj hogy megfogant megint egy babád! És amit korábban is írtak: a legnagyobb dolog amit a gyermekednek adhatsz az egy testvér!
2012. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!