Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Könyörgöm adjatok tanácsot,...

Könyörgöm adjatok tanácsot, mert bedilizek! Most akkor terhes vagyok vagy nem?!

Figyelt kérdés

19-én együtt voltunk párommal, épp peteéréskor..

pár nap óta borzasztóan émelygek érzékeny a mellem tiszta eres, érzékeny a hasam menszi szerű görcsökkel,

egyszóval minden tünet megvan ..

ma reggel csináltam tesztet, ami halvány pozitívat mutatott, láttam én, férjem, anyósom, anyám mindenki mondta hogy ez igen az, ott a halvány csík..

jah és a hőm ma reggel is mint eddig minden nap 37,2 c°


csakhogy most is görcsöl a hasam és voltam wcén

és barnás lett a papír.

most akkor mi van?

becsap a teszt, és a szervezetem?

pozitívat mutatott ennek ellenére mégis megjönne?

annyira akarok babát hogy beképzelem a tüneteket és a teszt is véletlenül lett pozitív?

1-2 körülre nem vártam..


2012. jan. 29. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Előfordul barna pecsételés koraterhességben, érdemes lenne orvoshoz fordulni esetleg, bár az uh még nem mutat majd semmit, de kaphatsz progeszteron pótlást, hátha az segít. De ilyenkor lélekben arra is fel kell készülni, hogy csak biokémiai terhességről volt szó, főleg, hogy nagyon korán teszteltél.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!

2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pozitív a teszt akkor baba lesz. Esetleg tudsz felrakni képet a tesztről? Többen is írták itt is és mondták is hogy nekik is volt hasonló tüneteik mint neked. Milyen fajta teszt? Én úgy gondolom hogy még ha halvány is de pozitív, akkor az pozitív. :D drukkolok!
2012. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a teszt pozitív lett, akkor ott van a baba. Viszont attól, hogy lett egy pozitív teszted, még nem biztos, hogy gyerek is lesz belőle. A barnázás nem sok jót jelent, az is lehet, hogy elmegy a baba. Mindenesetre próbálj sokat pihenni, nem idegeskedni. Remélem, hogy megmarad a babád!
2012. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok,azt lehagytam, hogy a halvány teszt is pozitív, az enyémet éppen csak lehetett látni, de baba lett belőle! :) Tényleg drukkolok, ha nem erősödik a vérzés, akkor valószínűleg minden rendben lehet!
2012. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ne idegeskedj mert az nem tesz jót, várj még néhány napot nyugodtan és tesztelj ismét. Ha továbbra is pozitív akkor gratulálok, mert anyuka lettél:D

De tényleg ne idegeskedj és görcsölj ezen, mert káros lehet.

2012. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok képet feltenni nem tudok mivel.

annyira halovány de ott van...

4 ember is látta hogy ott van..

de akkor miért akar megjönni?


lehet csak beképzelem ?!!

2012. jan. 29. 18:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem képzeled be, hanem nagyon korai volt a teszt. Ilyenkor még bármi lehet, várni kell türelmesen, bár borzasztóan nehéz! Próbálj megnyugodni egy kicsit!
2012. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

wondfo (walentin 10 es-érzékenységű teszttel)

reggeli elsőből teszteltem ma..

a hő jelent vmit?

azt mondják ha megakar jönni akkor lezuhan..

nekem miért ilyen magas akkor?

megpróbálok nektek olyan tesztet feltenni ami hasonló az enyémhez.

egyébként a dpo 10 napján vagyok.

2012. jan. 29. 18:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges még a korai időszakban. Többnyire a vetélésnek az az oka, hogy valami nem volt rendben a magzattal, valamiért gond lépett fel a sejtosztódás során. De ne gondolj most erre, tényleg pihenj inkább!
2012. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi hasonlóan jártunk anno,a 2. teszt mutatta ki egyértelműen hogy ebből bizony baba lesz!Az elsőn gyakorlatilag semmi nem látszott,vagy talán csak nagyon haloványan.Viszont én is elég "furán" éreztem magam;így kb. 1 héttel később csináltunk egy másikat (teljesen másik márka volt;pont emiatt) és azon már egyértelműen látszott.Én javaslom várj pár napot és csináld meg mégy 1X egy másik típusú teszttel!A pecsételés nem feltétlenül biztosít abban,hogy nem vagy terhes.Arra ne alapozz sztem!
2012. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!