Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most pozitiv vagy negativ...

Ez most pozitiv vagy negativ teszt? Megnezitek? (kep)

Figyelt kérdés

Elegge furcsalom en ezt a tesztet de gondoltam meg kerdezlek benneteket, hogy ez jelenthet e terhesseget. bar a ket csik elegge tavol van egymastol :S ! Kep link :

[link]

[link]


2012. febr. 6. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Pozinak látom!
2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Elég homályos, de szerintem sem ott van,ahol kellene!

Ez milyen teszt?

2012. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Persense a teszt neve. Külföldön elek itt vettem . nekem ugy tünik mintha negativ lenne :S
2012. febr. 6. 17:23
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát én nem mondanám pozitívnak,legalábbis így kép alapján.Szerintem csinálj egy másikat.Mióta késik?Reggeli elsőből csináltad?
2012. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ez negatív. Én bizony javaslom azt hogy várj néhány napot vegyél egy másfajta tesztet és azzal is nézd meg.
2012. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem kesik , meg van egy kis idöm hogy megjöjjön.igazabol en nem merem a hömet es nem szamolok semmit. de azt az egyet tudom hogy mar egy hete görcsöl a hasam es nagyon faj a cicim. es nagyon erzekeny a mellbimbom.pedig meg 11 nap a menstruacioig. Alltalaban , söt mindig menszesz elött 4-5 nappal jelentkeznek a tünetek.de mar ez regebb ota tart .
2012. febr. 6. 17:30
 7/25 A kérdező kommentje:
reggeliböl csinaltam igen
2012. febr. 6. 17:31
 8/25 anonim ***** válasza:
nekem olyan, mintha hiányozna a controll csík, vagy más hol van? nem tudom, fura
2012. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
11 nap? akkor 3 napos terhes vagy, de a tüneteid már azelőtt megvoltak. így biztos, hogy nem a terhességtől
2012. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon furcsa ez az egesz, köszönöm a valaszokat , :)
2012. febr. 6. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!