Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step ovulációs teszt...

One Step ovulációs teszt vélemények?

Figyelt kérdés
Elvileg peteérés előtt 2 nappal kezdtem el tesztelni, de peteéréskor is alig lett sötétebb mint előtte, utána megint teljesen negatív lett, semmi se látszódott rajta. Valaki tapasztalt már ilyet? Valaki esett így is teherbe?
2012. febr. 6. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nagyon jól bevált a one step teszt. Az első terhességemnél is gyönyörűen mutatta az ovulációt, és az első ovu tesztes hónapunkban össze is jött a fiunk. Most próbálkozunk a kistesóval, ma vagyok a 15. napomon, és a tesztemen a teszt csík, sokkal erősebb mint a kontrol. Szóval nekem ma van pé-m. Anno a one step terhesteszt is menzi előtt 4 nappal pozi volt.

Az lenne a kérdésem, hogy neked a teszt vonal volt olyan erős mint a kontroll csík? Mert ha igen, akkor volt pé-d, de ha nem, akkor nem volt eddig ovud. Azt javaslom, hogy akkor csinálj még egy pár napig tesztet, és majd látod! Az is lehet, hogy ez egy olyan hónap, hogy nem lesz ovulációd. Előfordulhat.

Nekem az első terhességemnél az ovu tesztem a 12. ciklus napnál mutatta, hogy pé-m van, most meg a 15. napomon.

Hanyadik napodon vagy?

2012. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
elvileg 4-én volt peteérésem 1-je óta csináltam a teszteket. !-én kicsit erősebb lett a csík, de így is jóval halványabb volt mint a kontroll csík. Tegnap csináltam az utolsó tesztet, az már negatív volt teljesen, alig látszódott a csík. Mindig 28 naposak a ciklusaim. Elvileg 17-én kell majd nem megjönnie.
2012. febr. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!