Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek mensi...

Van itt olyan, akinek mensi előtt egy héttel van peteérése? Ha görbét csatolna, azt megköszönném.

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
OLYAN NINCS!!
2012. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mert hallottam már késői peteérésről,csak nem tudtam,hogy az mégis mikor van...
2012. márc. 2. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
DE VAN!!
2012. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most akkor van vagy nincs? :)
2012. márc. 2. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig késői peteérésem volt,a 29 napos ciklus 22-23.napján,nem éppen a legjobb,de ez van.Kétszer voltam terhes,az első sajnos nem maradt meg,a másiknál kaptam utrogestant,így rendben volt minden.Általában progeszteronhiány okozza a rövid luteélis fázist,érdemes orvossal beszélni,hogy lehessen időben pótolni.
2012. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges mensi előtt 1 héttel peteérés, de az elég problémás, mert az egy hetes luterális fázis nagyon rövid a normál 14 nap helyett. 1 hét alatt még épp csak elkezdene beágyazódni a megtermékenyített petesejt.
2012. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a ciklusaim kb 30-31 naposak.

Pár hónapja próbálkozunk a babával, és mindig figyelgettem a peteérésem, de sosem "találkoztam" vele hónap közepén.

Viszont mensi előtt mindig volt egy kis szurkálásom, és tojásfehérjés folyásom. Azt gondoltam, hogy biztos csak a menstruációm miatt van.

Ebben a hónapban elkezdtem ovutesztelni, a ciklusom 10. napjától kezdtem és egészen végig negatív volt.

A 26. napomon kezdett el pozitiv lenni, és végül a 28. napomon volt annyira pozitiv, hogy sokkal erősebb volt a 2. csík.

Tegnap vagy ma kellett volna megjönnie. Most várok. Reméltem, hogy terhes vagyok, és azért mutat pozit (mint jósteszt), de nem, mert csináltam terhességit, ami teljesen negatív lett.

Szóval ha mostanában megjön, akkor én kijelenthetem, hogy mensi előtt van peteérésem. És sajnos elég kevés az idő közte, valószínű ezért nem jött össze eddig, mert nem tud kellően beágyazódni.

2012. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!