Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segitene? Ez most hogy...

Valaki segitene? Ez most hogy van?

Figyelt kérdés
valaki azt mondja h a höt honaljban kell mérni valaki meg h hüvelyben nekem hüvelyben mérve 37C honaljban csak 36c 7.e ota késik ennyit még soha nem késett bizonyos szagoktol undorodom nincs hányingerem csak az undor enyhe szurást és görcsöt szoktam érezni a hasamban akkor ez most utalhat terhességre vagy nem? tudom ideje volna tesztelnem de a tesztekbe már sokat csalódtam elöre is köszönöm a segitséget

2012. márc. 13. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha azért méred a hődet, mert vezetsz görbét, akkor a hónaljban mért hő nem jó! Csak hüvely, popsi, vagy száj-ban mért jó. Viszont így le kell vonni belőle 0,5C-t, akkor kapod meg a valós hőt.
2012. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért csalódtál a tesztekben?Mert átvertek?Terhes voltál és negatívot mutatott,vagy fordítva?

Ez a sokadik kérdésed amit láttam,de értsd meg hogy itt a tapasztalatokon meg a tippeken kívül senki nem fog tudni neked érdemleges választ adni!

Vagy csinálj egy tesztet,vagy menj szépen el orvoshoz ha tesztelni nem akarsz és ő hidd el biztosat fog tudni mondani!

Nem értem hogy tudsz napokig felesleges kérdéseket feltenni,ahelyett hogy egy orvos kb 10 perc alatt biztosat mondana vagy legalább biztosabbat mint amit itt kaphatsz!


(Hónaljban nem jó mérni!Szájban,hüvelyben vagy végbélben kell!)De ezt is el fogja mondani az orvos!

Sok sikert!

2012. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mérd hüvelyben, sokkal pontosabb, én is ott mérem minden reggel, a legszebben mutatta a peteérésem..be is talàlt, mert tegnap teszteltem halvány pozit.
2012. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 13. 11:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válaszoló!


Ha téged irritálnak ezek a kérdések, akkor miért olvasod el? Én is belefutok olyanba, mi szíven üt, de túl lépek, és nem húzom le a kérdezőt.


1. válaszoló

2012. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 1 es válaszoló :)
2012. márc. 13. 12:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves 1.!

Nem lehúzni akarom hanem leírom amit gondolok!Elvégre szabad nem?

Kb ez a 3. kérdése amit látok és attól mond meg nekem mitől lesz jobb neki ha itt kérdezget és 10 válaszból 4 ilyen 3 olyan 3 meg amolyan?

Attól nem fog neki hamarabb megjönni,sem pedig teherbe esni!

Ez nem egy általános kérdés de szívesen belinkelem az előzőket!

A legjobb amit tehet hogy szépen elballag az orvoshoz megvizsgálja elmondja a tutit és a megfelelő kezelést elindítja!Legyen az gyógyszer vagy más egyéb!


Itt a kérdése (3 nappal ezelőtti!!!):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Találtam még egyet (ez tegnapi!!!):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Többet nem vagyok hajlandó keresni!:)

Kapott egy jó pár választ mind a két kérdésére,ha 48szor megcsavarja a kérdést se fog egyértelmű és egyöntetű választ kapni!


Kedves Kérdező!

Hiába akarod azt látni hogy mindenki gratulál és támogat hogy biztos terhes vagy,ezt mi nem mondhatjuk meg neked biztosra értsd meg!

Nem megbántani akarlak,de ahelyett hogy mit tudom én hány napja kételyek közt meg ilyen olyan válaszokra hagyatkozva idegesíted magad,elmennél és már rég megnyugodhatnál hogy miért nem jön meg a havid!

Lehet épp ciszta(amivel nem szerencsés szórakozni)vagy hormonzavar,pajzsmirigy,stressz stb stb!

2012. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyet értek a 2. válaszolóval. Az rendben van, hogy első menetben itt megkérdezi a véleményeket, meg vár még kicsit, de annak tényleg az ég világon semmi értelme, amit a kérdező csinál. Már egy hete folyamatosan látom a kérdéseit, mindig megjegyzi, hogy a tesztekben csalódott, azért nem csinál. De könyörgöm, attól, hogy nap mint nap itt kérdezget tudni fogja a pontos választ? Persze, hogy nem.

Ez is az ő kérdése:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez szintén aznapról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


És még mindig nem az összes.

Nem bántásból, meg szándékos kötözködésből írok most én se, csak ez a hozzáállás értelmetlen, és a kérdező saját magát idegesíti, és hagyja kétségek között, ahelyett, hogy végre ellőne egy tesztet, vagy elmenne az orvoshoz, aki ha uh-on nem is látna semmit, de beutalja vérvételre.

Az biztos, hogy itt még akárhányszor is teszi fel a kérdést, nem jut előrébb, mert mi nem tudjuk megmondani neki, hogy terhes vagy sem, max tippelni tudunk.

2012. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2.vagyok!

Na hát ez sok észre vall!

Most akkor elvileg van egy gyereked és nem is akarsz terhes lenni,csak a párod szeretné?

Kb minden válaszoló a TESZTET javasolja többet senki nem tud mondani!

1.Ha már van egy gyereked akkor nyilván nem új dolgokkal szembesülsz.(főleg ha tüneteket is produkálsz)

2.A hőmérőzéssel kb tele van az internet,ráadásul szakértők véleményével(!!!),akkor nem tudom minek kell ehhez még 40 kérdést kiírni és várni a hozzá nem értők(bocsánat,javítok:"CSAK saját tapasztalattal rendelkezők") válaszát és erre alapozni EGY TELJES HETE?

És abszolút nem bunkózni akartam,de ennek már így végképp nincs értelme!

Na mindegy,végül is nem én aggódom halálra magam!

Kedves 8-as,nagyon köszi!:)

2012. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyébként azt sem értem, hogyha te ennyire nem bízol a tesztekben, hogy inkább hőmérőzgetésekkel idegeled magad, mint hogy vegyél tesztet, mint írod is, nem bízol bennük, akkor milyen alapon osztogatod ezt a tanácsot másoknak?

Sorban olvasom a válaszaid, másoknak mind írod, hogy teszteljenek, még annak a kérdezőnek, aki lejárt tesztet használt is azt írtad, hogy bízhat benne...Akkor most mi van? Ha másoknak tudod a tesztelést tanácsolni, akkor te miért nem vagy képes élni vele?

2012. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!