Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez? Mikor reggel...

Hogy van ez? Mikor reggel nézem a méhszáj állapotát lentebb és zártabb mint este. Babát szeretnénk, este szoktunk szeretkezni

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, este szoktunk szeretkezni akkor így jó nem?
2009. jún. 14. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes:-DDDDDDD
2009. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezzel én is igy vagyok. de hidd el ,elég egy nap egyszer nézni. reggel..

figyled a nyálkát is, ha tojcsis lesz, az pár napig tart, akkor mindent bele..

2009. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én már ebbe is belenyolódtam, de nem tapasztaltam, amit írsz (még nem vagyok elég alapos?!). Viszont a szeretkezés után nézett méhszáj állapota is más, akár este, akár reggel...

A spermára szokták inkább azt mondani, hogy reggel javalltabb, mert az "összetétele"/állaga akkor jobb!


Például a méhszájam nyitottságát megérzem, azt, hogy annyira puha lenne, azt nem. Szépen kitapintható a helye is, de csupán annyit érzékelek, hogy lejjebb van vagy feljebb, valamint ha zárt, akkor csúcsosabb (talán kicsit porcosabb érzés), ha nyitott és elvileg ugye puha, akkor is elég izmosnak találom.


Sokak ellene vannak a vizsgálódásnak, de higiénikusan nem lesz probléma! Mégis azt gondolom, hogy variációk sorozata vagyunk mindannyian, nincs két egyforma.

Én megpróbálom ezt a vizsgálódást is elfeledni, de csak azért, hogy megkíméljem magam még egy stresszelős helyzettől.

2009. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én valahol azt olvastam, hogy a méhszáj állapotát nem szabad reggel vizsgálni, mert akkor mindig zártabb.
2009. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!