Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a méhpempő a...

Kinek segített a méhpempő a teherbeesésnél? Mennyi ideig kellett szedni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom 100%-ig, hogy pont a méhpempő segített, de biztos, hogy volt köze a dologhoz. Egyik ciklusban 28 napos méhpempő kúráét tartottam, és rá 1 hónapra, tehát a következő ciklusban. Sok minden mást is csináltam, szóval ki tudja. De biztos, hogy segített valamennyit.
2012. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előtte meddig próbálkoztatok?
2012. ápr. 4. 08:48
 3/5 Böbe86 válasza:
Én is tegnap kezdtem el enni.Kiváncsi leszek, mondjuk nekem az inzulinommal van gond, meg babót szeretnénk már 2,5 éve.
2012. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is duplája volt a 120 perces annak ami lehetne, én 3 hónapja szedtem a merkformint, most megyek majd kontrollra, tegnap elkezdtem a tiszta méhpempőt, meg a párommal együtt a fürjtojást enni.:) Mi is már 3 éve próbálkozunk.
2012. ápr. 4. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy doki, aki akupunktúrával segít a hozzátok hasonló párokon: www.yamamoto.hu

Azt hiszem tartós akupunktúrával csinálja, tehát csak x hetenként, vagy 1 hónapban egyszer kell menni és akkor jó lesz. Ha nem jön be a méhpempő, akkor ajánlom figyelmetekbe!

2012. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!