Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés napján (ma van a 14....

Peteérés napján (ma van a 14. napom elvileg mára írta a ciklus.hu) ha érzek jobb oldalon egy pinponglabdát akkor még nem történt meg az ovuláció, vagyis lehet h holnap lesz?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
amíg fáj oldalt addig nincs peteérésem,csak ha már nem fáj akkor vélhetően megtörtént a peteérés?kösz a válaszokat
2012. ápr. 9. 14:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Amikor fáj, akkor már megtörtént a peteérés, kilökődött és a kiszivárgott "folyadék" okozza a hasfájást.

2012. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt nem tudtam azthittem akkor még nincs peteérés csak ha már nem fáj most nagyon fáj
2012. ápr. 9. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


Remélem jókor akcióztatok! ;-)

2012. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem én is:) bár mult hónapban is jókor akcióztunk szerintem de nem sikerült.remélem most igen mára irta ma akcióztunk de a bisztonság kedvéért holnap után is.Volt aki hasonló kérdésre azt irta h csak probálkozik a szervezet azért fáj a labda..
2012. ápr. 9. 19:06
 6/8 A kérdező kommentje:
És az lehetséges h 3 hónapja csak a jobb oldalon fáj a petefészkem?lehet egyáltalán?ez azt jelenti h előző hónapban nem repedt meg és ezért megint az fáj?mert megakar repedni?
2012. ápr. 9. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom. Lehet az is hogy most is ugyanott érik a tüsződ és ott próbál kitörni a pete.. valószínű.

Ha ennyire a jobb oldaladat érzed.


Viszont egy jótanács: mindig 48 óránként próbálkozzatok, ezt a nőgyógyászom mondta.

Akkor nem tudjátok elszalasztani a lehetőséget. Az már más kérdés hogy mennyire domináns a pete és meg lesz-e termékenyítve.

2012. ápr. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia!Igen jobb oldalon érzem megint!Nem értek valamit még mindig szóval ha fáj de baromira akkor már megvolt a peteérés és azért fáj napokat kb(4)vagy csak akkor lesz ha már nem fáj:)köszönöm a türelmet és megértést és válaszokat:)
2012. ápr. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!