Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a has szurka...

Létezik, hogy a has szurka erősödik? 20-adik ciklusnapon (26naposak a ciklusaim) vagyok, három napja olyan mintha tűszúrásszerű, , fájdalmaim, , lennének, de ma inkább menszis görcsre hasonlított a petefészkemnél.

Figyelt kérdés
Emellett a melleim is jó duzzadtak,fájnak, sűrűn járok pisilni,kicsit fáradékonyabb vagyok,és izomgörcseim vannak.Ez utóbbi is lehet tünet? Magneb6 jó rá.
2009. jún. 21. 08:25
 1/1 anonim válasza:
Szia!Én 13,5 hetes terhes vagyok,de még mindig megérzem,hogy mikor "jönne meg a menzeszem".Ez az első kimaradtnál is így volt+iszonyúan fájtak a melleim.Akkor már tudtam,hogy babát várok.A hasszurkák azóta is megvannak és néha iszonyú erősek.A dokim szerint ez a 2 évvel ezelőtti hasi műtétem miatt van,mert a letapadt szervek most "válnak" fel.
2009. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!