Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mostanában tesztelt...

Van aki mostanában tesztelt pozitívat?

Figyelt kérdés
Szombaton teszteltem és végre 7 hónap után sikerült, összejött a 2. baba. Nektek mennyi idő után sikerült? Hányadik gyerek? Ultrahangra holnap reggel megyek:) Tünetetek van valami?
2012. ápr. 25. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még nem teszteltem.Ugyhogy bocsi de megkérdezhetem hány hetes vagy,és mik a tüneteid?
2012. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia! Én 2 hete teszteltem pozit, semmi tünetem nincs, esetleg néha a mindjárt megjön érzés. Szintén 2. baba, 4 hónap próbálkozás után. Jó egészséget és gratulálok!
2012. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
19.-én kellett volna megjönnie,az orvos azt mondta 4 hetes terhes vagyok. A tüneteim:3 napja puffadás,többszöri pisilés és a fürdésnél büdösnek érzem a vizet. Egyenlőre ennyi. Kedves második,neked mekkora az első gyereked? nekem egy 21 hónapos kislányom van. Nektek is boldog babavárást:)
2012. ápr. 25. 12:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Nekem is március 19-én volt meg utoljára :)Voltam dokinál tegnap,de még nem mondta rá 100százalékban h baba.Hétfön megyek ujra. A nagyfiam 3,5éves.10dik hónapja probálkozunk.Nagyon jólenne ha végre sikerülne a kistesó.
2012. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap azt mondta a doki,hogy vannak jelek a terhességre, puha méhfal?(azt hiszem azt mondta),de az uh a biztos. Én viszont tudom hogy sikerült,mert soha nem késik és már jelei is vannak, nekem amúgy márc.22-én volt utoljára,28 naposak a ciklusaim
2012. ápr. 25. 13:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta minden jel arra utal,és hogy ugy áll ott benn minden hogy terhes vagyok :) csak a méhben nem látja még valószinü még pici(uh on nézte).

Sok szerencsét neked,legyen minden rendben veletek!

2012. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és hogy megvan nagyobbodva a méhem.
2012. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 6 hetes:)
2012. máj. 4. 07:14
 9/12 anonim ***** válasza:

Marc22 en menstrualtam utoljara, 18-an kellett vna megjojjon.

Apr. 27 en voltam orvosnal latszodott a petezsak es a szkholyag. Pontosabban 7,5 mmes petezsak. Szerdan megyek uh ra megint , mar kell legyen szivhang is!;)

Tunet?; SEMMI!!;) azon kivul hogy nincs mensi. Talan ingerlekenyebb vagyok.ennyi;)

2012. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja utolso vagyok, 2. Baba. Az 1. Harom ev utan jott ossze a 3. Inszeminacioval. Ez a pici ugy, hogy csak egyszer voltunk egyutt abban a honapban es akkor is vigyaztunk;)
2012. máj. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!