Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet? Clearblue teszt...

Hogy lehet? Clearblue teszt 20-as, határozott +, Viola 10-es érzékenységű pedig -? Melyiknek lehet hinni így?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 18:47
 1/4 anonim válasza:

ha van egy pozitivod az tuti pozitiv de ha negativ az meg lehet pozitiv ,de szerintem a clear blue jobb .

azert varhatsz 2 3 napot es tesztelj ujra de akkor vegyel ugyanugy clearbluet.meg irod hogy mi lett?

2009. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A clearblue 50-es én annak hinnék

[link]

de ha beírod a googleba, hogy clearblue érzékensége akkor kidob egy csomó oldalt! és mindenhol azt írja, hogy 50es

2009. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! 50-es lenne? De még mindig nem értem hogy hogy lehet akkor hogy a 10-es,ami ugye sokkal érzékenyebb nem mutatja ki?

Elsőnek üzenem: -persze h megírom :)

2009. jún. 24. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne izgulj en is igy jartam es most mar 6 hetes kismama vagyok. :) Reggeli elso vizeletbol csinaltam egy clear blue-t es halvany pozitiv lett. Volt otthon egy 10-es erzekenysegu tesztem gondoltam, megcsinalom azt is, az majd biztos erosebb lesz es azt adom oda delutan a ferjemnek. Hat dobtam egy hatast mert negativ lett. Szoval nallam a halvany pozitiv clear blue es a negativ 10-es teszt babat jelent. :)
2009. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!