Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tüszőrepedés után 10...

Ha tüszőrepedés után 10 nappal elkezdtem barnázni, az nem nagy probléma ugye? Ez a h. időjárástól is lehet?

Figyelt kérdés

12-13-án volt tüszőrepedés,és 22.én este volt egy pici barna,de csak a papíron.26 naposak a ciklusaim, ma 25.nap megjött rendesen. Barátcserje kapszulát szedek,sztem sokat segített:

áprilisi görbém: [link]

májusi: [link]

a mostani: [link]


2009. jún. 26. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem igazán értem a kérdést. Mivel a hőd leesett, biztos hogy nem vagy terhes. Úgy látom hogy rövid a luteális szakaszod csak 11 nap. Ez utalhat hormonproblémára.
2009. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy 10 napnál rövidebb idő a gond,ezt még helyre hozhatják a teák és a barátcserje kapszula.Nem?
2009. jún. 26. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szedtem barátcserje kapszulát de sajnos nem segitett. Aztán most ráakadtam egy nőgyógyászra aki nem csak a leletekkel és a fizikai testtel foglalkozik, hanem a lélekkel is. Először is azt ajánlotta, hogy nézessük meg a szobánkat, hogy jó helyen van-e az ágyunk másodszor pedig elküldött egy kineziologushoz.

Eddig nekem is a luteális szakaszom 11-12 nap volt, a ciklusaim pedig 26 naposak. Ma vagyok a 31. napon, viszont a tesztem eddig negativ.

2009. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.Remélem babás vagy,tüneteid vannak?
2009. jún. 26. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fáradékonyabb vagyok és néha fáj a derekam. Ezenkivül semmi tünetem.
2009. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

A legtöbb ciklusban a cl alá esik a hőmérséklet a menstruációt megelőző napon vagy a menstruáció napján. Ez azzal áll összefüggésben, hogy a sárga test abbahagyja a progeszteron termelését, amely a magas hőmérsékletért volt felelős.

Nekem csak 25cn esett le a hőm!

A luteális szakasz hossza nem változik jelentősen ugyanannál a személynél. Normális esetben 12-16 napos. Ezzel ellentétben a ciklus első fele (follikuláris szakasz) nagy változásokat mutathat.

Követkel okai lehetnek annak, ha a luteális fázis 10 napnál rövidebb:

# Ez utalhat sárga test elégtelenségre , amely a teherbeesést jelentősen megnehezíti vagy meg is akadályozza.

2009. jún. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!