Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkeztünk a párommal...

Szeretkeztünk a párommal elélvezett belém csináltam 1 tesztet negatív lett következő nap gyenge barnás rózsaszínes folyásom volt azóta semmi most a 30 napnál tartok fájdogál a hasam és a derekam de még nem jött meg lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Általában 28-29 nap környékén megszokott jönni
2012. máj. 23. 09:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és aki menzeszt "jósolt" neked! Tuti hogy tuti. nem jött meg, halvány rózsaszínezés helyette...pozitív teszt! Örülhetsz! Gratulálok!
2012. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem ne add fel a lányomra 2 évet vártunk mi is kezdtük feladni :)Szurkolok nektek
2012. máj. 24. 09:17
 13/14 anonim ***** válasza:

3. 5. vagyok!:)

Gratulálok!:):):):) Sok egészséget nektek!:)

2012. máj. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!Megint első vagyok!

Hát én nem nagyon hallottam még olyat,hogy valakinek pozitívat mutat a teszt és mégsincs baba,úgyhogy szerintem tuti,de teljesen biztos persze csak akkor lesz a dolog,ha orvos is megerősíti!:)

2012. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!