Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegen sikeres lehet a...

Betegen sikeres lehet a babaproject?

Figyelt kérdés

Kb. 6 napja volt ovulációm. Tegnap elkezdett fájni a torkom estére hőemelkedésem volt ( legmagasabb 38,2), ami csak reggelre múlt el. Lázam már nincs, de gennyes torokgyulladásom van. 3 hónapja vitamint szedek, 3 hete letettem a cigit is. Teljesen egészségesen élek. 2 éve még megfázva sem voltam.

Elég rosszkor jött ez a betegség! :(

Szintetek van még esélyünk, hogy sikeres lesz ez a hónap?



2012. jún. 14. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi a spermákat nem zavarja a megfázás!Sok sikert!
2012. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van!

Sok sikert!


De azért ne törj össze, ha nem jön össze ez a hónap, pár hónap alatt össze fog jönni.

A vitaminokat a párod is szedheti (+egészséges élet), hiszen az ő szervezetét is fel kell turbózni. De ezek, mire kifejtik a hatásukat kb 3 hónap.

2012. jún. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Igazából a beágyazódás aggaszt. Első próbálkozás után volt 4 pozitív tesztem, utána 4 negatív. Nem tapadt meg. :( azóta szedek terhes vitamint és azóta még hasonló sem történt. Összetörni nem fogok, remélem. :( ez lenne a 4 "sikertelen" hónap. Csak aggaszt, hogy a betegség legyengít annyira, hogy megint egy spontán ab. lesz a vége. :(

De azért köszi a bíztató vàlaszokat. Eddig még nem is reménykedtem. Biztosra vettem az újabb kudarcot.

2012. jún. 15. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor erős megfázásom volt, előtte lázzal. Most vagyunk 23 hetesek.
2012. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) gratulálok! Jó babavárást!
2012. jún. 15. 19:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megírom a fejleményeket. Péntekre nem vártam, és nem jött meg. Előző este (csütörtök) óta pozitív minden tesztem. Egy kicsi félsz van bennem, azért tesztelek szinte minden nap. 3 hónapja volt egy spontán vetélésem és félek, hogy újra előfordul. De úgy érzem ő jönni akar! :)
2012. jún. 25. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!!!!Nem lesz semmi baj!Jó babavárást!!!!!!
2012. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!