Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én nem magán nőgyógyászhoz...

Én nem magán nőgyógyászhoz járok hanem csak simán az SZTK-ba akkor én az átjárhatósági vizsgálatot kérhetem tb. -re? Vagy azért mindenképp kell fizetni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni érte, ha államilág támogatott meddőségi központban (pl Máv meddőségi központ)csináltatod. A magánklinikákon (pl. Kaáli Intézet) kell fizetni érte. Az echo festékanyagért, amit az ultrahnagos HSG-nel használnak viszont fizetni kell, legalább is azt nekem kellett megvenni. 20 ezer forint körül volt, nem olcso sajnos. De maga a vizsgálat nem volt fizetős.
2009. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg ingyen van, mikor elmentük a Margit kórházba egy beutalóval a HSGre a nővér azt kérdzte, hogy ki az orvosa mondtuk, hogy nincs. Teljesen el volt képedve, és fingja se volt róla hogy akkor ezt hogy lehet megcsinálni. Nagy unottan adott egy kb 2 héttel későbbi időpontot. Utána állítólag elromlott a röntgenjük és nem csinálták meg. Utána elmentünk egy másik nőgyógyászhoz, az István kórházba ő kerek perec megmondta, hogy egy 20 -as lesz. Viszont volt olyan is akinek nem volt orvosa, azzal a beteggel rohadtul senki sem foglalkozott, de megcsinálták neki. Fizettünk, a doki kedves volt, gyorsan túl voltunk rajta, viszont nem volt kellemes.
2009. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!