Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Szemán Györgyről kérnék...

Dr. Szemán Györgyről kérnék véleményt! Jó orvosnak tartják és mégsem csinált még soha sem váladék vizsgálatot sem kenettenyésztést! Miért?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy ideje babát. Régebben hüvelygyulladással küzdöttem most meg már megint 6 hónap után gombám lett. Mindenre figyelek, nem értem hogy kaphattam el. Az utóbbi napokban a párommal sem voltam együtt, tehát nem a sex okozhatta és utólag párom is kivolt kezelve. Szemán Györgyhöz járok, mindenki jókat mond róla és nagyon sok ismerősöm nála szült. Én mint nődokihoz hozzájárok már 4 éve. De valamiért soha nem tud normálisan meggyógyítani. Itt van már megint ez a gomba....egyszer sem csinált még kenettenyésztést vagy váladék vizsgálatot. Ezt kellene csinálni nem? Csak rá néz és annyit mond h ez gomba és ad rá valamit....aztán meg megint kijön. Tudom azt fogják most sokan mondani hogy váltsak orvost, de ez egy kis város itt csak ő és még egy másik doki van és Szemán György az aki a jobbnak tartanak. Tényleg az összes ismerősöm hozzájár és meg van vele elégedve. Van még itt valaki aki hozzá jár? Alapos? pl a melleimet még soha nem vizsgálta meg....Jó véleménnyel vagytok róla?

2012. jún. 20. 09:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!