Még reménykedjek?

Figyelt kérdés

4 napja késik

Tüneteim:émelygek mindjárt megjön érzés többet járok pisilni, rettenetesen fáradékony vagyok.

Tesztem nem mutatott semmit még a kontroll csíkot sem.Ezért mentem dokihoz

Ez áll a papíromon: uterus homogén szerkezetű nyálkahártya vastagság 8mm kontroll 10 nap múlva

Azt mondta szerinte túl vékony ahhoz a nyálkahártya hogy baba legyen de várjunk még ha 10 nap múlva visszamegyek akkor már látni kéne ha baba van ha nincs akkor ír gyógyszert.Szerintetek reménykedjek még?

Hátrahajló méhem van az első terhességnél még 14 hetesen is hüvelyi uh-t csinált mert hason keresztül alig látott valamit. Nyálkahártya mindenhol egyforma vastag vagy a méh tetején vastagabb?


2012. jún. 20. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rendszeres a ciklusod? Vagy máskor is szokott késni? A méhszáj felpuhulásából tudhatná esetleg a doki. Azt tudja hogy eddig mennyi volt a nyálkahártya vastagsága? Mert ahhoz képest kéne nézni hogy vastagodott-e. Nekem alapból vastagabb pl.

Ha a teszt nem mutatott ctl csíkot, nem működött!! Tesztelj újra, reggeli elsőből. Drukk :)

2012. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
6 hónapja hagytam abba a tabit eddig mindig megjött 1-2 napos késéssel max de inkább pontosan. Még annyit írt a papírra hogy min.erosio erre azt mondta hogy vér bővebb a méhszáj ez lehet "sex sérülés" de ovu óta nem is voltunk együtt mert a párom nem volt itthon vagy a baba miatt de ő nem lát egyenlőre odabent semmit Ja és még azt írta hogy rendes nagy utherus.
2012. jún. 20. 14:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyálkahártya vastagságot nem tudok mert nem mérték még soha
2012. jún. 20. 14:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz még egyszer?
2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj egyet. A tesztekben nincs álpozitív. Tehát ha csík, akkor tuti! :) Akkor is ha halvány. (Persze ha valaki szed valami befolyásoló gyógyszert az más.)
2012. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha a controll csíkot sem láttad a teszten, akkor az a teszt hibás (lásd. tájékoztató)

tesztelj másikkal

2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na most ez nagyon érdekes, szerintem a dokit nem járt el elég alaposan.

Egy vérteszt azonnal meg tudja mutatni, hogy terhes vagy-e. És ha igen, és túl vékony a nyálkahártya ahogy a doki mondta, akkor azonnal gyógyszert adnak a vastagítására. Különben ez vetéléshez is vezethet!

De gondolom a dokid inkább a 'majd a természet elrendezi' vélemény híve.

Nagyon drukkolok, hogy ha babás vagy, akkor minden rendben legyen.

A teszt pedig szerintem sem lehetett ok, csinálj még tesztet!

2012. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kérhetsz laborban egy bétaHCG teszet. vérből mutatja és tuti
2012. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azóta sincs semmi csak a mindjárt megjön érzés de egyre ritkábban érzem vagy lehet hogy nem volt idő figyelni rá?

Ma nagyon pörgős napom volt. Holnap reggel tesztelek.

2012. jún. 21. 22:14
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem kellett tesztelni reggelre elöntött a vér óriási görcsök közepette. Vajon miért késett ennyit és ha nem vagyok terhes akkor mitől voltak a tünetek (nem görcsölök annyira a baba dolgon most kezdtük a projektet)
2012. jún. 22. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!