Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? A 16....

Megnéznétek a görbém? A 16. napon volt a peteérésem, ugye?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem pár fokot csal lefelé a digitális hőmérőm, majd a következő ciklustól szeretnék analógot venni, de ezt már végigcsinálom ezzel.

Ugye 28 napos ciklusnál ez még nem számít késői peteérésnek?

Gondolom most nem jött össze a baba, nem nagyon tudtunk együtt lenni (látszik, bár nem is kapkodunk egyelőre :) ), csak kíváncsiságból elkezdtem mérni a hőmet.

Köszi előre is!


2012. júl. 5. 10:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem pár fokot, csak pár tized fokot csal... :)
2012. júl. 5. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy néz ki 16. napon volt.
2012. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ugye ez nem késői? Ha minden ciklusom alatt így van, akkor van ideje beágyazódni rendesen a babának?

2012. júl. 5. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a 16.napon volt ovulációd :)
2012. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16. napi tüszőrepedéshez - 30 napos ciklus, ha az optimális esetet vesszük, vagyis a 14 napos luteális fázist. Ha ez valamivel rövidebb, mondjuk 10-11 nap, akkor már sérülhet a beágyazódási folyamat.
2012. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Tehát akkor nekem a 28 napos ciklusaimmal 12 napom van a következő menzeszig a beágyazódástól. Hát, remélem ez nem még kevés...
2012. júl. 5. 14:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Mármint az ovuációtól a beágyazódásra... (kicsit összezavar ez a hőség. :) )
2012. júl. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!