Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal a menstruációm...

A párommal a menstruációm elmúlta után 3 nappal voltam együtt. Az együttlét után 6 nappal "mindjárt megjön érzésem" volt (és azóta is, tehát már 7 napja folyamatosan), és hasszurka is gyakran. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 23:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 30 naposak. Majd tesztelek 16-án ha maradnak a tünetek.
2012. júl. 6. 09:07
 12/13 anonim ***** válasza:
A terhesség ilyen korán nem jár tünettel.Az első tünetek 4-6 héten jelentkeznek.Akik azt állítják, hogy ez nem igaz, és ők bizton érezték, arra azt tudom mondani, annyira figyelték a testüket, hogy a furcsa levegővételben is terhességi tünetet láttak.Neked korai a tünet, 16-án tesztelj!Szerintem nem vagy terhes.
2012. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

8as vagyok!

Ha 30 naposak a ciklusaid akkor szerintem esélyesebb az hogy nem vagy terhes,sőt!A mensid még ha 6 napos is akkor is 3 nappal utána még csak a 9. napon vagy,a peteérésed meg leghamarabb normál esetben csak a 14. napon lett volna,amihez már a katonák nem értek volna oda!

Az együttlét után 6 nappal már reális peteérés tünetnek,szóval ha akkor nem voltatok együtt akkor ez a hónap elúszott!

De persze ne legyen igazam!

Majd írd meg hogy mi lett végül...

Amúgy tesztelni mensi kimaradása előtt a legnagyobb baromság a legtöbb esetben,persze mindig van kivétel de nagyon ritka!Főleg majd 2 héttel!Nekem mensi napján alig látható lett a második csíkom!Van akinek mensi után egy héttel van csak pozi tesztje...szóval türelem!:)

2012. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!