Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj van akkor ha 5 napja...

Baj van akkor ha 5 napja vettem be esemény utáni tablettát és még nem jött meg a menzeszem? Vagy nem feltétlenül kell megjönnie 7 napon belül? Közben érzek enyhe derékfájást is. Akkor előbb utóbb meg kell jönnie, ugye?

Figyelt kérdés
Igazából nem élvezett belém a barátom, csak azért vettem be mert nem volt rajta óvszer és félek, h esetleg volt előváladék.
2009. júl. 12. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Figy...az esemény utáni tabi durva hormonmennyiséget tartalmaz. Szerintem normális ha nem jött meg. Ekkora dózis után ne csodálkozz. Persze vegyél tesztet, ha megnyugtat. Szerintem meg fog jönni, csak késve. Tök normális. Ha a teszt negatív és kimaradt a hónapban azért menj el dokihoz, de én majdnem 100%ig biztos vagyok, hogy lesz hamarosan menzid :) Ne aggódj!
2009. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A teszt még korai lenne mert hétfőn este volt az aktus.
2009. júl. 12. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én már szedtem be ilyen hormongyógyszert és mind a kétszer rá 10 napra jött meg a mensim. Na de aztán ömlött a vér belőlem, készülj fel jó nagy extra betéttel. Amúgy semmi görcsölés nem volt, minden okés volt a következő mensinél is! Nyugi, meg fog könni!
2009. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!