Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 3 hete próbálkozunk a...

Kb. 3 hete próbálkozunk a párommal, hogy kisbabánk legyen. 1 hete nagyon érzékenyek a mellbimbóim. Utalhat ez terhességre?

Figyelt kérdés
Már tesztet is csináltam, az negativ lett!! Tévedhet a teszt? Vagy rossz időpontban csináltam?
2007. aug. 22. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


igen, utalhat rá. csinálj pár nap mulva/kb.3-4 nap/ mégegyet. ha az is negatív de ugyanolyan érzékenyek lesznek, menj orvoshoz, ő biztosan megmondja. nekem két teszt is negatív lett és már rég terhes voltam, ráadásul nekem még meg is jött.a melleim iszonyúan fájtak, de más bajom nem volt. idegeskedtem, hoy miért nincs baba, közbe meg csak a természet csapott be.


szurkolok!

2007. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség is lehet, ám nálam például a közelgő menstruációt jelzi a mell feszülése. Azért pár nap múlva is végezz el egy tesztet, hogy biztosabb lehess az eredményben! Szorítok nektek!
2007. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes vagy csak még nem mutatja ki a teszt,csinálj pár nap múlva másikat lehet az már pozítiv lesz!sok sikert!
2007. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!