Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG-re kell mennem jövő...

HSG-re kell mennem jövő héten. Itt nálunk bódításban csinálják. Akinek így csinálták annak fájt ez a beavatkozás? Utána rögtön van eredmény? Azt is meg tudják állapítani ha valakinek szűkebb a petevezetője, vagy csak azt ha el van záródva?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem altatásba csinálták mert laparoszkópiát volt, de aki mellettem feküdt neki bódításba volt és azt mondta egy erős mensi görcsre hasonlított, és azt is mondta hogy csak kellemetlen de csak ha szűk a petevezeték. amugy rögtön tágítják olyankor valami folyadékkal,és az okoz némi görcsöt, még az nap haza engednek az eredménnyel együtt.
2009. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ha valakinek csinálnak ilyet valóban hamarabb teherbe lehet esni?Állítólag abban a hónapban nagyobb az esélye.
2009. júl. 26. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

bár nem vagyok szakértő, de azt mondják h nagyobb az esély, mert ugye szabadabb az út, és nagyobb! úgyhogy ha jól vagy utána akkor hajrá apával mert esélyes akkor a picúr!

Sok siker! Hajrá!!! :D

2009. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem bódításban csinálták, rendesen felvoltam. Maga a vizsgálat csak kicsit fájt, a gondok este kezdődtek, akkor órákon keresztül sokat görcsöltem. ERedmény azonnal van.
2009. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!