Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki aki kicsit barnázg...

Volt valaki aki kicsit barnázgatott mielőtt megtudta, hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy volt olyan köztetek aki egy kicsit maszatolt a havija előtt és kiderült, hogy babás? Már mint úgy értem, hogy nem várta de barnázott. Nem sokat csak egy kicsit.

Elméletileg 9-én kellene megjönnie de szombat óta kicsit barnázok. Nem sok de van. Szerintetek ez a hónap nem sikerült ez már a mensi előhirnőke lehet úgy, hogy nálam nem szokott ilyen lenni? Vagy még reménykedhetek addig ameddig nem jön, meg rendesen, hogy mégis sikerült ez a hónapunk?


2012. szept. 3. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én.

A 28. napon barnáztam, bőgtem is egy sort, hogy nem sikerült az inszemináció, de aztán abba is maradt, a kisfiam már majdnem 3 éves!

2012. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sem biztatni nem szeretnélek, sem letörni. Csak elmondom az én tapasztalatomat. Nekem volt 2 napig tartó barnázásom, de nem sok. Kb 50 ft-os nagyságú pecsét 2 napig. Sosem tapasztaltam ilyet, simán megjön, semmi pecsételés. Nem is gyanakodtam különösebben, mert nem tervezett baba volt a fiam. Én biztos voltam benne, hogy mensi lesz, és annak a jele, hiába nem szokott ilyen lenni. Hát nem jött meg, 3 éves a kisfiam :) Szorítok!
2012. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lányok nagyon szépen köszönöm a tapasztalatotokat. Mondjuk én is lelkiekben ebben reménykedek, hogy sikerült, de azért készítem magam lelkileg arra is,hogy meg fog jönni és most csak a hormonjaim játszanak velem.

Ami miatt én is reménykedek, hogy nagyon kevés. Egy egy törlés során szoktam látni kis maszatolást.

De majd kiderül.

Mind a kettőtöknek küldöm a zöld kezet és végül majd megírom, hogy mi lett az eredmény. Bár az még odébb lesz.

2012. szept. 3. 15:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. mensi előtt 2 napot barnáztam, de aztán nekem meg is jött, bár elég kevéske volt és csak 2 napig. Aztán még barnázgattam egy picit,de az is elmúlt. A "mensi" előtti barnázás után kb 3. napon csináltam tesztet és pozitív lett. Azóra pedig folyamatosan erősödik a második csík. Én csütörtökön megyek dokihoz. Tesztelj lassan egyet, hátha Neked is ott lesz az a második csík :)
2012. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dorcii köszönöm szépen. Hát nem tudom. Szerintem én még várok a teszteléssel, mert ha a legkorábbi időpontot nézük akkor is van még egy napom vissza. (Kedd) mert én úgy számoltam ki a ciklusom, mert szerintem előbb volt pete érésem. De viszont a ciklus lap szerint meg csak 9-én van. ÁÁÁÁÁ megőrülök. Nem is az lenne a bajom, ha megjönne csak ez a bizonytalanság, hogy nem tudom mi ez. A lányomnál ilyen nem volt legalábbis nem emlékszem rá.

Én még várok kivárok egy kicsit legalább is a hét végre felét minden képen, hiszen még korán vagyok. Vasárnap reggel teszteltem ami negatív lett de ez szerintem még korai volt ahhoz, hogy bármit is kimutasson a teszt, mert így utólag láttam, hogy nem a legérzékenyebbet vettem meg.

2012. szept. 3. 16:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 7ke körül kéne nem megjönnie,mult héttől barnás folyás igaz nem sok.Aggódtam,ma reggel teszteltem nagyon halvány pozítívat.Nem éllem magam bele,majd 7ke után megint tesztelek.
2012. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lányok ezeket a sok jó híreket olyan jó hallani. Akkor én még reménykedhetek, hogy mégis csak sikerült a testvér a lányomnak. :) Olyan izgatott vagyok már.

Én valószínűleg túl korán csináltam meg de egyre bizakodóbb vagyok ahogy közeledünk a nem várig és nem jön meg és nincs semmi olyan tünetem. :D

2012. szept. 3. 18:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést Dorcit nem ide akartam írni ez egy másik kérdés volt. De tulajdonképpen ide vág ez is. :)
2012. szept. 3. 18:55
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sajnos megjött. :( Így nem kell tesztet csinálnom de új hónap új próbálkozás.

2012. szept. 7. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!