Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki könnyen esett úgy...

Van aki könnyen esett úgy teherbe, hogy mensi előtt mindig barnázgatott? Vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon,csak reggelente pecsételő barnás folyásra gondolok, pár napig. Említettem a nőgyógyászomnak,aki annyit mondott, hogy ez mensi előtt nem fura. Itt annyi rosszat olvastam erről, hogy jók bepánikoltattam magam:)
2011. márc. 9. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! HA arra gondolsz, hogy pl. nekem az első napon csak barna folyásom van, második naptól kezdődik a rendes menstruáció. Van, hogy csak harmadnap. Erre gondoltál? Nekem ez mindig így volt, és az utolsó napokon is csak barnázgatok. Nekünk elsőre összejött a baba :-) Üdv, 15 hónapos kisfiú anyukája
2011. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt volt hogy már egy héttel barnáztam 1 hétig folyamatosan! a hormonjaim rendben voltak, mégsem sikerült a baba csak inszemmel. nem tudom van-e összefüggés.
2011. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a hormonjaid rendben vannak, ez nem kizáró ok. Nekem ezt mondta a nőgyógyászom.

Ha még nem voltál hormonvizsgálaton, kérj a dokidtól a saját magad megnyugtatására, mert okozhatja hormonzavar

2011. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. márc. 9. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én legalább 3-4 napig (legutóbb 5 napig) barnáztam a mensi előtt, ennek ellenére védekezés (és szoptatás) mellett becsúszott a baba. Úgyhogy szerintem nem kizáró ok... :-)
2011. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a tabletta zavarta meg, előtte sose volt ilyen, mikor abbahagytam, akkor megy egyre tovább nyúlott a barnázás. A végén már 5-6 nappal a mensi kezdete előtt barnáztam. Én is olvastam csomó mindent, jól megijedtem. Az egyik éves rákszűrésen azt mondta egy doki, hogy:

1. lehet, hogy hormonzavar

2. lehet, hogy nehezen jön össze a baba, de majd csak akkor kell foglalkozni vele, ha már babát akarok

3. ha zavar, ír tablettát (na mondom, pont attól lett a dolog, úgyhogy köszi, nem kérek...)


Eltelt kb. 4 (!) év, és lassan visszaállt a rendszer, már csak 1-2 nap barnázás maradt előtte. És gondoltuk, jöhet a baba :)

Az első hónapban 2 próbálkozással baba lett :D

A második körben szintén első hónapból 16 hetes terhes vagyok :D

2011. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ketteske ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen tüneteim, 2x voltam terhes.
2011. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barnázásra jó a barátcserje.És a babásodásban is segít.Nem győzöm áldani és hangoztatni.Nekem első cserjés hónapom sikerrel járt!Próbálja ki mindenki aki babát szeretne!5+4 km
2011. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9 hónapja szedem a barátcserjét,a barnázás elmúlt,de baba nincs sajnos,pedig mi már az időzített együttléteknél tartunk.Nem vagyunk már fiatalok,orvos ajánlotta,hogy most már a spontánkodás nem elég..
2011. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!