Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mai nap már ilyen a görbém....

Zylan kérdése:

A mai nap már ilyen a görbém. Szerintetek? Mi a véleményetek? ( kép lent van )

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 7. 08:53
1 2
 11/19 TeLány ***** válasza:

Szia

Nagyon nagyon hasonló a görbénk... :) Én ma negatívat teszteltem reggel..érzema hasam..lehet megjön. Nálam ami tüntenek mondható, ha van valaki odabant, az a nagyon száraz bőr, egyszerűen nem tudok elég testápolót használni, lelassult az emésztésem..Magamhoz képest nagyon. És a legfontosabb...folyton ennék, pedig nagyon nem vagyok az a "zabálós" fajta...egéradagokat eszem általában, de most meg mindent ennék, és mindenből többet, akár rossziullétig...Nálad van valami "tünet"?

2012. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a görbéd, és esélyesnek látom:)
2012. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm,ezt olyan jó olvasni ;-)

Tapasztalatból írod?

2012. szept. 7. 11:47
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is esélyesnek látom..és tudom,hogy félsz tesztelni,mert félsz attól,hogy nega lesz és csalódsz..de az igazságot egyszer meg kell tudni!!Úgyhogy én is azt mondom,hogy holnap reggel tesztelj!!És ne hallgass senkire,mert már kezdik nálad is úgy látom,hogy mikor volt ovud.Nekem aug 13.án volt és csak hajtogatta mindenki,hogy a hőm szerint 15.én volt.LH tesztet használtam én is,és csak tudjam már én,hogy mikor volt pozi!!!!!12.én este volt pozi,13.án este már nega volt.DRUKKOLOK NEKED!!!!
2012. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

De a hőm szerint elöbb volt ovum a hőm szerint,mint a teszt szerint.

Kezd furi lenni így már.

Habár más oldalon azt írták,hogy van amikor többszőr próbál kiszabadulni a pete ;-) vagyis ilyesmi volt a lényege!

Megvárom lehet a vasárnapot.

Az mindjárt itt van,remélem albérlőm van ;-)

2012. szept. 7. 14:08
 16/19 anonim ***** válasza:

de szép ez a görbe, jó volt nézni:)


ha félsz a csalódástól, akkor várj még a teszttel.

Én anno annyira féltem, hogy egyetlen egyet sem csináltam, még akkor sem, amikor már az 50.napon voltam. :)

nem mertem.

2012. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm ;-) én szinte óránként megnézem ;-) :-)

Neked milyen volt a görbéd?

Baba gyanús ez tényleg?

Reméljük belülről is szép a dolog :-D

2012. szept. 7. 14:53
 18/19 A kérdező kommentje:
A mai nap is töltök fel képet : )
2012. szept. 8. 00:44
 19/19 anonim ***** válasza:

Tényleg szép görbe....de azért ne éld bele.magad.

Az egyik barátnőmnek is ilyen szép volt.a.görbéje,aztán mégis.megjött neki.És akkor ment csak le a hője...

De attól szorítok,és majd írj eredményt!

2012. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!