Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a terhességre...

Mekkora az esély a terhességre a spontán megszakított közösülésnél?

Figyelt kérdés
Van öt hónapja egy kapcsolatom, ami alatt nem lettem terhes, bár nem védekezünk csak spontán megszakított szex van közöttünk. Teszttel szoktam ellenőrizni és eddig nem volt gond. a kérdésem az lenne hogy mennyire veszélyes ez számunkra tehát mennyire kell félnem hogy esetleg terhes lehetek?
2007. aug. 26. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi az esély, de ez elég bizonytalan módszer!

Jobb lenne valami mással védekezni, mert az abortusz elég rossz megoldás.

2007. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek,kéne valami mást találni,mert ez nem túl biztonságos.Ha eddig nem lettél állapotos,az szerintem mák!
2007. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora az esélye? Jelenleg 37 hetes terhes vagyok és nagyon várom a babát. Elég sok esélyed van rá, mivel a sperma még a megszakítás előtt is kicsoroghat aktus közben, ahogy az én páromnál. Viszont én örülök a babámnak.
2007. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a modszer nállunk is csak 1 évig ment...
2007. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én fogamzásgátló és hormonmentes elkezdése mellett,és evvel a módszerrel védekeztünk,és ráadásul pont megvolt,és terhes lettem.

találjatok sürgösen valami mást mert nem jó az abortusz.én most a 17be tartok,de ha nem akarsz gyereket válts!tapasztalat

2007. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki mas. Mi 3 eve csinaljuk igy...nem volt gond csak egyszer de akkor sajnos elment a babam termeszetes uton. 5 honap azonban meg nem ido...

Nekem mindig a gumi volt a proba. Ha valaki nem akar gumit huzni abban egy deka feleloseg nem szorult. Onzo es felelotlen.

2007. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!